Béčko po 17ti měsících padlo na domácím hřišti: Lokomotiva "B" - Slovan Orlová 1:2

Béčko začalo utkání proti vedoucímu týmu tabulky okresního přeboru velice dobře. Už v 7. minutě poslal náš tým do vedení Daniel Hanusek, když zcela neobsazen poslal odražený míč k tyči - 1:0. Bohužel vedení nevydrželo příliš dlouho a hostům se podařilo ve 14. minutě srovnat krok. Po závaru před naší brankou a několika fantastických zákrocích Kučery se přeci jen podařilo Liboru Němcovi dotlačit míč do sítě - 1:1. Velkou šanci vrátit našim barvám vedení měl Hanusek, poté co se probil do pozice "sám na sám" ale gólmana neprostřelil. V 50. minutě dokonal Slovan obrat. Po rychlém brejku do naší otevřené obrany se dostal k míči Jakub Němec a skrytou střelou přes obránce trefil přesně - 1:2. Největší šance alespoň na vyrovnání přišly v poslední čtvrthodince. Gól na hlavě měl po centru z pravé strany Daniel Hanusek ale z pozice na zadní tyči nedokázal trefit zcela odkrytou branku a míč poslal do rukou na přední tyči stojícího brankáře Slovanu. Vyrovnání měl na kopačce i jeho jmenovec Jakub ale jeho táhlou střelu gólman s vypětím všech sil vyrazil. D. Hanusek se poté opět objevil sám před brankářem, místo zakončení zvolil kličku a gólman Slovanu mu míč z pod nohou sebral. Při záverečném závaru před brankou hostí nedokázali ani Paduch, ani D. Hanusek, ani Niemiec dotlačit míč do branky a podtrhli tak střelecký zmar béčka v tomto utkání, kterému by spíše slušela remíza.

Béčko tak po více než sedmnácti měsíční trvající domácí neporazitelnosti padlo. Naposledy se tak stalo 3. 4. 2011 v utkání proti Baníku Rychvald (1:4). V následujících čtrnácti domácích zápasech Lokomotiva "B" třináctkrát zvítězila, jednou utkání skončilo remízou.

Lokomotiva "B" - Slovan Orlová 1:2 (1:1)
Branka: 7. D. Hanusek
Žluté karty: Krul, Paduch, Kostura - hosté 2
Rozhodčí: Szkuta
Diváci: 50

Sestava: Kučera - Komínek (21. Láznička), Kostura, Suchánek (67. Pika), Kubiena - D. Sabela, Fukala (78. J. Hanusek), Krul, Paduch - D. Hanusek, Niemiec.