Lokomotiva prohospodařila nadějný náskok a odjela bez bodu: FK SAN-JV Šumperk - Lokomotiva 3:2

Lokomotiva měla ve velkém vedru velmi slibně rozehraný zápas a útok na konečnou šestou příčku v tabulce. Ve 22. minutě vedli naši fotbalisté již 2:0 po brankách Reichla a Šustera, přičemž zahodili i další nadějné šance, takže poločasové skóre mohlo být mnohem vyšší. Ve druhé půli ale hráči přenechali aktivitu Šumperku, který vsítil dva góly a bylo vyrovnáno. Přesto jsme mohli opět strhnout vedení na svou stranu, bohužel Šusterovi nebylo souzeno vstřelit v utkání svůj druhý gól a trefil pouze tyč. Rozhodnutí přišlo v 82. minutě, když se hlavou trefil Gábor a Šumperku se tak povedl dokonalý obrat.

Lokomotiva tedy skončila v konečné tabulce moravskoslezské divize sk. E na 7. místě se ziskem 40 bodů a pasivním skóre 41:44. Umístění v první polovině tabulky jistě není neúspěchem, přesto zde zůstává pachuť z posledních devíti utkání, ze kterých mužstvo vytěžilo pouhé 4 bodíky a tako krize nás stála umístění v TOP 5, možná i výše. Děkujeme všem našim příznivcům za celosezónní podporu a již se těšíme na sezónu příští 2012/2013, ve které bude Lokomotiva opět bojovat o body v divizní soutěži.

FK SAN-JV Šumperk - Lokomotiva 3:2 (0:2)
Branky: 66. a 82. Gábor, 47. Gargulák - 12. Reichl, 22. Šuster