Neproměňování šancí nás stálo body: Lokomotiva - Brumov 2:3

Lokomotiva neuspěla ani v domácím utkání proti Brumovu, když svému soupeři podlehla 2:3. Mužstvo opět doplatilo na starou známou bolest - neproměňování šancí, zatímco hosté nám uštědřili lekci z produktivity. Lokomotiva tak z posledních šesti utkání vytěžila jediný bodík.

Trenér Kročil se musel obejít bez stopera a kapitána Gilla, jenž si musel od divizního klání nuceně odpočinout kvůli čtyřem žlutým kartám. Aktivnější Lokomotiva šla do zaslouženého vedení ve 23. minutě, když se trefil Hanusek. Ten nejdříve v průběhu první půle spálil dvě vyložené šance, když byl v obou případech sám před brankářem, do třetice však příležitostí nepohrdl a vyraženou střelu Dittricha poslal do sítě. Hosté odpověděli vyrovnáním Deklevy ale Lokomotiva si své vedení vzala téměř ihned zpět, to když se ve vápně dostal k míči Šuster a střelou po zemi opět rozvlnil síť brumovské branky.

Druhá půle přinesla opět festival zahozených šancí na straně Lokomotivy; staral se o ně především Hanusek. Místo aby přišlo navýšení a pojištění skóre z naší strany, přišlo jako blesk z čistého nebe vyrovnání stavu. Sabela byl na krásnou Ritterovu ránu krátký a bylo to 2:2. Aby toho nebylo málo, tak v za sedm minut poslal Sucháček hosty do vedení 3:2, když se trefil hlavou po dlouhém autovém hodu Deklevy. Evidentně zaskočení hráči již nedokázali v závěru vytvořit tlak na zvrácení nepříznivého stavu a Brumov si vítězství pohlídal.

Lokomotiva - FC Elseremo Brumov 2:3 (2:1)
Branky: 23. Hanusek, 35. Šuster - 32. Dekleva, 60. Ritter, 67. Sucháček
Žluté karty: 0:2
Rozhodčí: Čecháček - Viščor, Záloha
Diváci: 115

Sestava Loko: M. Sabela - Kempný (81. Vlachovič), Bielan, Anastazovský, Reichl - Miko, Dittrich, Koper, Škuta - Hanusek, Šuster (65. Kumpán).