Remíza v přípravě: Lokomotiva - Baník Ostrava U21 2:2

Lokomotiva v dalším přípravném utkání remizovala na domácím hřišti s juniorkou Baníku Ostrava 2:2. Náš tým sice prohrával 0:2, přesto se povedlo alespoň vyrovnat poté, co nejprve v závěru první půle snížil krásnou střelou Koper a ve druhé půli se prosadil hlavou od břevna Urban. Další šance již k celkovému obratu utkání nevedly a zůstaly nevyužity. Během utkání se do hry dostala řada nových hráčů, kteří bojují o místo v kádru.

Lokomotiva - Baník Ostrava U21 2:2 (1:2)
Branky Loko: Koper, Urban.
Sestava Loko: M. Sabela - Kempný, Gill, Hojdysz (Paduch, Fukala), Nowinski - M. Ruisl (Kumpán), Koper, Z. Kadlčák, Socha (Reichl) - Urban, Šuster (Bernatík).

Následující utkání již bude prvním ostrým startem do nové sezóny. V nejbližší sobotu hostíme od 17 hodin v 1. kole Poháru České pošty třetiligový MFK Frýdek-Místek. Tomu generálka na toto střetnutí vůbec nevyšla, když v úterním přípravném střetnutí podlehl diviznímu Lískovci 0:1.