Review: FK Bystřice p. H. - Lokomotiva 0:1

Rozhodčí: Vedral
Žluté karty: Škuta, Gill, Punčochář
Diváci: 130

Sestava: Sabela M. - Zielonka, Bernatík, Gill, Klimek P. - Reichl, Škuta, Dittrich (60. Anastazovský), Miko (81. Czyž) - Šuster (81. Punčochář), Lukan

Lokomotiva ukončila po 200 minutách střelecký půst a jediná branka stačila, aby hráči s fanoušky mohli oslavit těsné vítězství a zisk důležitých 3 bodů.

Uvodní minuty nepřinesly žádný vzruch ani na jedné ani na druhé straně. Na první vážnější šanci si museli fanoušci počkat až do 20. minuty, která ale z ničeho nic přinesla vedení našim barvám. Na centr Lukana si naskočil Šuster a hlavičkou k bližší tyči nedal domácímu brankáři šanci - 0:1. Jak se později ukázalo, jednalo se o rozhodující moment celého utkání. Ve zbytku první půle, snad stojí za zmínku už jen pokus domácího Machače, který ale mířil vysoko nad, na druhé straně ho napodobil Škuta.

Ve 49. minutě si připsali dobrou šanci i domácí, ale Zapletalovu nebezpečnou střelu k tyči pozorný Sabela kryl. Jinak se druhý poločas nesl ve znamení toho prvního, tedy žadná velká ofenzivní podívaná. S přibývajícími minutami měli přece jen více míč na svých kopačkách domácí hráči ale to co nás v letošní sezóně zdobí nejvíce, tedy výborná obrana, je až do konce utkání do žádné šance nepustila. Naopak jeden z brejků, kdy postupovali dva na dva Reichl se Šusterem, mohl druhý jmenovaný proměnit v pojistku našeho vedení ale branku přestřelil.