TJ Valašské Meziříčí - Lokomotiva 0:1

Už v šesté minutě se našemu týmu podařilo vstřelit jedinou branku, která rozhodla o osudu utkání. Postaral se o ni Šuster, jenž utekl s míčem po levé straně a v situaci, kdy měl proti sobě jednoho obránce a gólmana zamířil přízemní střelou přesně k tyči - 0:1. Za čtyři minutky jsme již mohli vést o dvě branky ale Škuta ve vyložené šanci po centrovaném míči Mika branku přestřelil. Zanedlouho se podobná situace opakovala, tentokrát centroval Reichl a Škuta opět mezi tři tyče nezamířil. Ve 35. minutě si málem vstřelili domácí vlastní gól a to, když se jejich hráč pokoušel hlavou odvrátit centr Mika ale míč špatně trefil a ten proletěl jen těsně vedle tyče.

Ve druhé půli se dosud nepříliš nebezpeční domácí začali přeci jen trochu více snažit. Hrozili zejména ze standardních situací ale Sabela spolu s obránci si s jejich pokusy vždy poradili. Další velké šance přinesl až samotný závěr utkání. Nejprve na straně domácích, kdy v asi v nejnadějnější pozici namířil hráč Valmezu pěknou střelu ze dvaceti metrů těsně nad břevno. Čtyři minuty před koncem řádné hrací doby mohli naši fotbalisté definitivně potvrdit své vítězství. Hanusek ale nedokázal ve stoprocentní šanci prostřelit z deseti metrů gólmana, nepovedlo se to ani Vlachovičovi, jenž se následně dostal k odraženému míči a i jeho zakončení domácí brankář zlikvidoval. Ihned poté co rozehrál se naši hráči opět zmocnili míče a stvořili akci na jejímž konci byl Miko, který svým lobem nedokázal trefit odkrytou branku za již překonaným brankářem. Naštěstí nás tyto akce nemusely mrzet jelikož se vedení podařilo udržet až do závěrečného hvizdu rozhodčího a Lokomotiva si tak připsala první jarní vítězství.

TJ Valašské Meziříčí - Lokomotiva 0:1 (0:1)
Branka: 6. Šuster
Žluté karty: 2:2 (Reichl, Miko)
Rozhodčí: Adamec - Pustějovský, Duda
Diváci: 120

Sestava Loko: Sabela - Kempný, Gill, Bielan (74. Vlachovič), Reichl - Miko, Dittrich, Škuta, Koper - Šuster (78. Urban), Hanusek (88. Kumpán).