Utkání se Šumperkem skončilo bez branek

Lokomotiva přivítala ve svém posledním domácím utkání roku 2011 silné mužstvo Šumperka. Utkání, které nepřineslo příliš mnoho vyložených šancí, nakonec skončilo zřejmě zcela zaslouženě nerozhodně 0:0. V první půli bylo lepší naše mužstvo, které se více staralo o rozruch před brankou a vytvořilo si pár nadějných situací. Při té nejnadějnější nás mohl do vedení poslat Urban, jehož vyslal do samostatného úniku krásnou přihrávkou Miko, ale ten svým zakončením sice překonal brankáře hostí, bohužel míč šel těsně vedle tyče. Ve druhé půli to byli naopak hráči Šumperka, kdo měl více ze hry, avšak naše obrana je do vyložených šancí nepouštěla. Přesto si jednu tutovku stejně jako náš tým v první půli dokázali vytvořit. V 81. minutě se k centrovanému míči dostal Szöcs ale k našemu stěstí napálil z pěti metrů míč pouze do míst, kde byl připraven Sabela a ten reflexivním zákrokem zasáhl.

Lokomotiva - FK SAN-JV Šumperk 0:0
Žluté karty: Gill - Horák, Pobucký, Szöcs
Rozhodčí: Adamec - Vojkovský, Galásek
Diváci: 115
Sestava: M. Sabela - Buzek, Gill, Bernatík, Anastazovský - Reichl, Dittrich, Koper (38. Miko, 63. Kumpán), Škuta - Urban, Šuster (89. Novotný)