Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

V Ondrášovka Cupu přijede druholigová Opava

Los předkola a 1. kola Poháru ČMFS nebo-li Ondrášovku Cupu, nám přisoudil atraktivního soupeře a to nováčka druhé ligy klub Slezský FC Opava. Hrát by se mělo v sobotu 30. července na našem hřišti.

Rapid Liberec/Mšeno - SK Hlavice (ČFL)
Jaroměř/Dvůr Králové - FK OEZ Letohrad (ČFL)
Bavorovice/Tábor - FC Písek (ČFL)
Ústí nad Orlicí/Nová Paka - FC Velim (Divize C)
Nejdek/Žatec - 1. FC Karlovy Vary (ČFL)
Uhříněves/Zápy - TJ Sokol Ovčáry (ČFL)
Hřebeč/Admira - SK Kladno (ČFL)
Chrást/Koloveč - Jiskra Domažlice (ČFL)
Lovosice/Souš - FK Baník Sokolov (2. liga)
Převýšov/Trutnov - Arsenal Česká Lípa (ČFL)
Pěnčín-Turnov/Čelákovice - FK Kunice (ČFL)
Štěchovice/Vyšehrad - FK Hořovicko (Divize A)
Benešov/Polepy - Spartak MAS Sezimovo Ústí (2. liga)
FC Hlinsko (Krajský přebor/PAR) - FK Pardubice (ČFL)
FK Náchod (Divize C) - MFK Chrudim (ČFL)
Sokol Brozany (Divize B) - FK Baník Most (2. liga)
SK STAP-TRATEC Vilémov (Divize B) - FK Ústí nad Labem (2. liga)
Podještědský FC Český Dub (Divize B) - FK Varnsdorf (2. liga)
RSMK Cidlina Nový Bydžov (Divize C) - FC Zenit Čáslav (2. liga)
SK Strakonice 1908 (Divize A) - FC Graffin Vlašim (2. liga)
SK Roudnice nad Labem (ČFL) - FC Bohemians Praha (2. liga)
FC Přední Kopanina (Divize B) - FK Králův Dvůr (ČFL)
FK Meteor Praha VIII (Divize B) - FC Chomutov (ČFL)
Litol (Divize B) - Loko Vltavín (ČFL)
FK Kolín (Divize C) - SK Marila Votice (Divize A)
Polná/Velké Meziříčí - FK Pelhřimov (Divize D)
TJ Heřmanice (1.A třída/MSK) - Sokol Lískovec (Divize E)
FK Nový Jičín (Divize E) - MFK Frýdek-Místek (MSFL)
SK Náměšť na Hané (1.A třída/OLO) - FK SAN-JV Šumperk (Divize E)
MFK Havířov (Divize E) - MFK OKD Karviná (2. liga)
FC Elseremo Brumov (Divize E) - FC Tescoma Zlín (2. liga)
FC Sparta Brno (Divize D) - FC Zbrojovka Brno (2. liga)
SK ROSTEX Vyškov (Divize D) - SK Sulko Zábřeh (MSFL)
Sokol Tasovice (Divize D) - SK Líšeň (MSFL)
FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou (Divize D) - 1. SC Znojmo (2. liga)
Horácký FK Třebíč (Divize D) - FC Slovan Rosice (MSFL)
FK Mikulovice (Divize E) - FC Hlučín (MSFL)
FC MSA Dolní Benešov (Divize E) - FK Slavia Orlová-Lutyně (Divize E)
FK Mohelnice (Divize E) - SK Uničov (MSFL)
TJ Lokomotiva Petrovice (Divize E) - Slezský FC Opava (2. liga)
SFK Vrchovina (Divize E) - FC Vysočina Jihlava (2. liga)
FC Dosta Bystrc-Kníčičky (Divize D) - MSK Břeclav (MSFL)
FC Viktoria Otrokovice (Divize D) - 1. HFK Olomouc (MSFL)
RSM Hodonín (Divize D) - SK Hanácká Slavia Kroměříž (MSFL)
FC TVD Slavičín (Divize E) - FK Fotbal Třinec (2. liga)
FC Slovácká Sparta Spytihněv (Divize D) - Valašské Meziříčí (Divize E)
1. FC Přerov (Divize D) - SK Spartak Hulín (MSFL)
Celtic Bořetice (1.A třída/JIM) - Tatran Brno Bohunice (Divize D)

06.07.2011 18:09:05
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one