Mladší žáci - 17. kolo okresního přeboru:

Starší dorost - 23. kolo krajského přeboru:
Branky: Paduch, Škorpik

Neděle 1. května

Starší žáci - 17. kolo okresního přeboru:
MFK HAVÍŘOV C - LOKOMOTIVA 3:4
Naši starší žáci zvítězili po velkém boji na půdě lídra z Havířova a dostali se před něj na první místo v tabulce a živí tak stále šanci na postup do krajské soutěže.

"B" mužstvo - 15. kolo okresní soutěže:
LOKOMOTIVA B - SLOVAN ZÁBLATÍ 5:3 (1:1)

Branky: Hanusek 2, Novotný 2, Sojka
Žluté karty: Hanusek, Funiok
Diváci: 30

Sestava: Kánský - Lincer (45. Komínek), Bielan R., Wojcik P., Láznička - Fišer, Sabela D., Novotný, Funiok - Haas (45. Weiss), Hanusek (80. Sojka)

Béčko podalo proti Záblatí asi nejlepší výkon v dosavadní sezóně a zaslouženě zvítězilo. Hráči si tak připsali druhé vítězství v sezóně a stáhli náskok svého nedělního soupeře v tabulce na 4 body. Hosté se ihned na začátku z první šance ujali vedení ale vzápětí vyrovnal Hanusek. Do konce poločasu se pak k naší smůle neujala žádná z velkých šancí a do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu. Ve druhé půli se však již dařilo šance proměňovat. Na vedoucí branku Novotného ještě dokázali hosté odpovědět, poté co se trefili z přímého volného kopu. Pak už se ale dokázali postupně trefit Hanusek, opět Novotný a nakonec Sojka. Navíc Komínek neproměnil pokutový kop. V samotném závěru Záblatí již pouze kosmeticky upravilo výsledek na konečných 5:3. Útočník Hanusek vstřelil v tomto utkání již osmý gól a to vše stihnul behěm tří zápasů a už útočí na pozici nejlepšího střelce okresní soutěže, čímž se může prozatím pyšnit s deseti góly na kontě Tomáš Baron z Louk. Po zápase trenéři Sabela a Szczygiel rezignovali na své funkce. Tímto jim za odvedenou práci pro béčko děkujeme a přejeme hodně úspěchů v jejich případném dalším trenérském angažmá.