Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

"A" mužstvo absolvovalo soustředění

Zimní soutředění našeho mužstva proběhlo od středy 2. února do něděle 6. února 2011. Bylo záhajeno přípravným utkáním na půdě druholigového Hlučína, kterému naši hráči podlehli 0:3. Zápas se nesl v podobném duchu jako úvodní příprava v Karviné tzn. celkově vyrovnaný průběh ale hrubé chyby v naší obraně znamenaly tři góly v naší síti. Konečné skóre tak zcela neodpovídalo celkovému průběhu utkání. Poté se už hráči přesunuli do Rudné pod Pradědem do penzionu Mariana, kde po následující dny nabírali fyzickou kondici. Vrcholem soustředění bylo přípravné utkání s Petřkovicemi na umělé trávě v Hlučíně. S účastníkem krajského přeboru Lokomotiva nakonec remizovala 2:2. V tomto utkání se trenér Kohút musel obejít o několik opor mužstva a dal příležitost víceméně hráčům, kteří u nás jsou na zkoušku. V prním poločase nám Czyž se Šusterem zajistili dvoubrankové vedení. Ve druhé půli se již s postupujícím časem začala projevovat na našich hráčích únava, což mělo za následek dvě obdržené branky a konečnou remízu.
12.02.2011 19:12:35
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one