Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Aktuality z dění v klubu


Béčko se zúčastní zimního turnaje SK Slavia Orlová

Naše béčko bylo přihlášeno na přípravný zímní turnaj, který se bude hrát na umělé trávě ve sportovním areálu orlovské Slavie. Soupeři našich fotbalistů budou Sokol Dolní Lutyně, Sokol Dolní Datyně, Sokol Dolní Lutyně-Věřňovice, Falco Doubrava, TJ Peřvald a Slavoj Petřvald. Ve všech případech se jedná o týmy hrající Okresní přebor respektive I.B třídu, tedy soutěže vyšší než hraje naše "B" mužstvo. Kvalitní příprava je tedy zajištěna. Turnaj startuje 23. ledna a hracími dny jsou neděle. Přesný rozpis turnaje jěště není znám.

Mladší žáci ovládli halový turnaj ve Stonavě
Naši žáčci se v sobotu 18. prosince zúčastnili turnaje pořádaného oddílem SK Stonava. Turnaj se hrál za účasti 10 mužstev z okresu Karviná. Hrálo se systémem 4 hráči v poli + brankář. Účastníci byli rozděleni do dvou skupin po pěti družstvech, finalisté pak vzešli z vítězů daných skupin. Mladší žáci svou skupinu vyhráli a ve finále překvapivě porazili Albrechtice 2:0. Úspěšně tak zakončili sportovní rok 2010 naší TJ.

Výroční valná hromada TJ
Uskuteční se v něděli 30. ledna 2011. Přesný začátek bude upřesněn.
22.12.2010 13:19:20
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one