Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Anketa: Nejlepší a nejhorší zápas roku 2010

Na začátek roku jsem pro Vás připravil anketu, kde můžete vyjádřit svůj názor na nejlepší a nejhorší zápas Lokomotivy v roce 2010. V obou kategoriích jsem pro Vás nominoval 5 zápasů. Zatímco výběr zápasů v kategorii nejhorších byl poměrně snadný, v kategorii těch nejlepších se možná mohly objevit i jiná utkání ale nakonec jsem pro Vás vybral těchto 10 střetnutí.

NEJLEPŠÍ ZÁPAS LOKO V ROCE 2010

1. FK Krnov - Lokomotiva 0:7 (Krajský přebor, 9.května 2010)

Lokomotiva zcela potupila krnovské na jejich hřišti a po výborném týmovém výkonu zvítězila vysoko 7:0. Dvěmi góly se blýskli Šuster a Lukan, o zbývající trefy se postarali Miko, Juroszek a Reichl.

2. FK Real Lískovec - Lokomotiva 1:3 (Krajský přebor, 12.května 2010)

Tři dny po vysoké výhře v Krnově naše mužstvo zajíždělo na půdu vedoucího Lískovce, který v případě vítězství již mohl slavit postup do divize. Nicméně naši hráči jim zaslouženou výhrou 3:1 oslavy postupu o týden odložili. Góly vstřelili Juroszek, Lukan a Šuster.

3. Lokomotiva - TJ Hradec nad Moravicí 6:1 (Krajský přebor, 29.května 2010)

Vzhledem k povodním, které zasáhly naši obec, museli svěřenci trenéra Kohuta odehrát zápas proti Hradci na umělé trávě městského stadionu v Karviné. Vynucená změna prostředí však našim fotbalistům vůbec nevadila a hosty vyprovodili ze hřiště šestigólovým přídělem. Dva góly vstřelil Reichl, po jednom pak Kumpán, Šuster, Juroszek a Hanusek.

4. Lokomotiva - FK Mikulovice 3:0 (Divize, 7.srpna 2010)

Lokomotiva zvládla divizní úvod na jedničku, když ambiciózní celek z Mikulovic přehrála výborným výkonem hlavně v prvním poločase. Hvězdou utkání byl Lukan jenž zaznamenal čistý hattrick.

5. Lokomotiva - FK Real Lískovec 2:1 (Divize, 2.října 2010)

Nabuzení hosté přijeli s cílem oplatit našim hráčům jarní poražku. To se jim dařilo první poločas po kterém vedli 1:0. Ve druhé půli však Lokomotiva po místy drtivém tlaku skóre otočila ve svůj prospěch. Nádhernou ranou do šibenice vyrovnával Miko, v samotném závěru pak rozhodl Šuster.
NEJHORŠÍ ZÁPAS LOKO V ROCE 2010

1. FC Biocel Vratimov - Lokomotiva 1:1 (Krajský přebor, 27.března 2010)

Naši hráči nepotvrdili úvodní vítězství jarní části soutěže proti Frenštátu a na půdě beznadějně posledního Vratimova pouze remizovali. Domácí tak získali vůbec svůj první bod v soutěži! Naši fotbalisté mohli dokonce odjet s práznou, naštěstí 8 minut před koncem zařidil alespoň remízu Šuster. Nutno ovšem podotknout, že utkání se odehrálo na těžkém terénu škvárového hřiště, což našim hráčům očividně nesvědčilo.

2. Lokomotiva - TJ Háj ve Slezsku 1:3 (Krajský přebor, 15.května 2010)

Lokomotiva ukončila sérii 9 zápasů bez porážky a překvapivě podlehla hostům z Háje poměrem 1:3, přestože v utkání vedla 1:0 gólem Šustera. Mírně si tak zkomplikovala souboj o druhé místo v tabulce s Novým Jičínem.

3. TJ Nový Jičín - Lokomotiva 1:0 (Divize, 29.srpna 2010)

Po dvou úvodních domácích výhrách v divizi si naši fotbalisté věřili na zisk dalších bodů z Nového Jičína. Tam však přišlo kruté vystřízlivění a po matném vykonu podlehli 1:0. Vzhledem k dění ve druhém poločase bylo toto skóre ještě milosrdné.

4. SK Kravaře - Lokomotiva 3:0 (Divize, 8.září 2010)

Od úvodních minut bylo naše mužstvo tím výrazně lepším na hřišti, bohužel výsledkem tlaku byla pouze 2x nastřelená branková konstrukce domácí svatyně což se nám nakonec vymstilo. Domácí z minima vytěžili maximum a skóre se nakonec zastavilo na hrozivých 3:0, přestože průběh utkání tomu neodpovídal.

5. FK Mohelnice - Lokomotiva 2:1 (Divize, 23.října 2010)

Jeden ze zbytečně ztracených zápasů ve kterém měli naši hráči zvítězit. Ve druhém poločase se ujali vedení po akci Lukana, avšak v závěru po hrubých chybách v obraně dvakrát inkasovali, z toho jednou z pokutového kopu.  
08.01.2011 20:27:42
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one