Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Béčko je snad zakleté: Lokomotiva "B" - Lokomotiva Louky 0:1

Domácí utkání béčka proti Lokomotivě Louky se neslo ve znamení většiny předchozích utkání. Přestože byl náš tým opět očividně lepším celkem na hřišti, prohrál. Kdyby se soutěž hrála na herní projev, jistě by béčko okupovalo spolu s Interem a Slovanem přední příčky přeboru. Bohužel pro béčko se ale soutěž hraje na góly.

První poločas se hrál takřka na polovině soupeře, hosté si vytvořili pouze jednu vážnější příležitost. Bohužel všechny naše střelecké pokusy šly buď vedle nebo je vychytal zkušený brankář Taussig. O rozruch před brankou se staral hlavně aktivní Dittrich ale ani on neměl přesnou mušku. Tento hráč byl místy takřka "všude" a to měl v nohách sobotní zápas v Morkovicích za áčko.

Ve druhém poločase, mohli diváci sledovat stejný obrázek hry, bohužel také naše zakončení zůstalo na stejném bodě. Když už se naše mužstvo dostalo do šance, následovala slabá střelba. A když byla střelba dobrá, jako v případě přímého volného kopu Dittricha, Taussig vytáhl skvělý zákrok. S přibývajícím časem a naší honbou za vytouženými třemi body, přeci jen začali hosté z brejků vystrkovat růžky. A když se nám nedařilo vsítit gól, přišel před koncem trest. Hráč Louk odcentroval z levé strany, míč se odrazil od našeho hráče na hranici velkého vápna na nohu soupeře, který propálil vše co mu stálo v cestě - 0:1. Závěrečný zoufalý tlak alespoň na vyrovnání, již hosté ubránili. Prokletí béčka tak pokračuje, jinak se to již nazvat nedá.
     
Lokomotiva "B" - Lokomotiva Louky 0:1 (0:0)
Branka: 85. hosté
Žluté karty: 0:1
Rozhodčí: Lipták A.
Diváci: 30

Sestava: Kučera - Láznička, Kostura, Krul, Lincer - Komínek, Dittrich, Suchánek, Pika - Fukala (30. Kumpán), Paduch (80. Haas)
04.11.2012 20:54:57
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one