Béčko se protrápilo k remíze: Slavoj Rychvald - Lokomotiva B 1:1

Béčko předehrávalo svůj zápas 3. kola okresního přeboru již ve středu 5. 9. z důvodu sobotních oslav na hřišti Slavoje Rychvald. Úvod utkání vůbec nenasvědčoval tomu, že by se měl jeho celkový průběh nějak obzvláště lišit od domácího utkání s Věřňovicemi. Tři nebezpečné střely zavánějící gólem během pouhých úvodních tří minut toho byly důkazem. Našim hráčům se však v dalším průběhu nedařila finální přihrávka do gólových šancí, střely mířily většinou vedle nebo jejich snahu zastavoval často zdvižený praporek pomezního sudího. A když už se zjevili sami před brankářem jako např. Hanusek, bylo snahou místo pohotového zakončení ještě akci vyšperkovat kličkou na brankáře, který však naši radost zmařil. Domácí čekající na naše ztráty míče toho pochopitelně využívali k rychlým protiútokům do otevřené obrany. Z jednoho takového brejku přišlo nejprve varování v podobě nastřeleného břevna, z dalšího již však udeřilo a béčko rázem prohrávalo 1:0. Také druhá půle začala našim velkým tlakem a honbou za vyrovnáním, bohužel útočná fáze nám v tomto utkání opravdu nešla. Navíc Slavoj, který se soustředil hlavně na obranu, opět trpělivě vyčkával a podnikal nebezpečné výpady při jednomž z nich musel Sabela vytáhnout parádní zákrok aby svůj tým ochránil od dvoubrankové ztráty. Vysvobození přišlo až deset minut před koncem, kdy Paduch hezky obehrál u postranní čáry obránce domácích, poslal míč před branku na číhajícího Šustera a ten se nemýlil - 1:1. Záverečný tlak Lokomotivy již celkový zvrat ve skóre nepřinesl a béčko tak přivezlo z Rychvaldu bod.

Slavoj Rychvald - Lokomotiva B 1:1 (1:0)
Branka: Šuster
Žluté karty: 1:0
Rozhodčí: Lipták
Diváci: 50

Sestava: M. Sabela - Komínek, Pika, Krul - Kubiena, Paduch, Šuster, D. Sabela (46. Brodňan) - D. Hanusek (30. Fukala), Urban