Béčko si s chutí zastřílelo: Lokomotiva B - Sokol Věřňovice 7:1

Béčko se poprvé představilo v nové soutěži před domácím publikem a chtělo odčinit úvodní porážku z Bohumína. Sestavu posílilo několik hráčů áčka a tak se téměř 70 diváků mělo na co dívat. Střelecký koncert otevřel Daniel Hanusek, který po samostatném úniku nejprve potupil obránce jesličkami a poté přesně zavěsil - 1:0. Poté se ke slovu dostali hosté a několikrát nebezpečně zahrozili hlavičkami po standardních situacích. Gólman Sabela měl v těchto chvílích plné ruce práce. Druhý gól se zrodil po pěkné akci mezi Urbanem a Hanuskem, na jejímž konci prvně jmenovaný přeloboval brankáře - 2:0. No a když po rohovém kopu donutil Gill svým důrazem vlastnímu gólu hráče Věřňovic mohlo jít béčko vstříc poločasové přestávce s pohodlným náskokem.

Hráči však měli jistě v paměti "kolaps" z druhé půle z utkání v Bohumíně, kde si během několika málo minut nechali nasázet tři branky a tak pokračovali v nátlakové hře a chtěli přidat další branky. Dvakrát za sebou se prosadil Niemiec a zvýšil tak skóre už na 5:0. Šestý gól a svůj druhý v utkání přidal Hanusek parádní ranou k tyči ze střední vzdálenosti. Náš závěrečný gól vstřelil Paduch, jehož střelu se sice podařilo gólmanovi vyrazit ale na dorážku již byl krátký. I hosté se přeci jen dočkali čestného úspěchu a upravili tak skóre na konečných 7:1.

Lokomotiva B - Sokol Věřňovice 7:1 (3:0)
Branky: D. Hanusek 2, Niemiec 2, Urban, Paduch, vlastní
Žluté karty: Urban
Diváci: 70

Sestava: M. Sabela - Komínek, Gill (78. Brodňan), Kostura - D. Sabela, Krul (46. Wojcik), Urban (80. Haas), Pika - D. Hanusek, Niemiec, Paduch.