Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Béčko vydřelo vítězství: Slovan Havířov - Lokomotiva "B" 1:2

Béčko zajíždělo v rámci patnáctého kola na půdu Slovanu Havířov, který sice v sezóně získal pouhých 11 bodů ale jak náš tým, tak i konkurenti ze Záblatí a Petřvaldu se již mohli v podzimní části přesvědčit o síle tohoto mužstva v domácím prostředí. Béčko bylo posíleno o tři áčkové hráče a tak se od mužstva nic jiného než tři body nečekalo.

Utkání začalo dle předzápasových předpokladů, Lokomotiva více držela míč na svých kopačkách, byla aktivnější a tlačila se do zakončení. Zhruba po čtvrthodince hry se dočkala zaslouženého vedení, když Hanusek svou individuální akcí nedal šanci po obráncích ani brankáři a náš tým vedl 0:1. Ve chvíli, kdy se zdálo, že se utkání bude vyvíjet v poklidu v náš prospěch, přičemž se bude navyšovat skóre přišly dva nepříjemné momenty. Prvním bylo střídání obránce Brodňana kvůli svalovému zranění. V jeho průběhu pak došlo ke zbytečnému vyloučení Hanuska po druhé žluté kartě, za prupovídky směrem ke hráči domácích, což rozhodčí zřejmě považoval za slovní útok na svoji osobu. Hanusek tak v tu chvíli kromě trenéra béčka přidělal starosti i kouči áčka Kročilovi, jenž utkání sledoval a bude se muset bez něj obejít ve středečním utkání proti FK Prostějov. Domácím se díky přesilovce podařilo srovnat hru a najednou začali být i oni nebezpeční. Přesto však mohlo opět udeřit na druhé straně, když Krul posadil z rohového kopu míč na hlavu Lincera od něhož skončil balón na břevně. Následnou dorážku Kumpána domácí z brankové čáry vykopli. Naštěstí nás nemusel tento moment příliš mrzet, jelikož o pár chvil později byl stažen ve vápně Kumpán a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten tradiční exekutor Kostura s přehledem proměnil. Naše mužstvo tak mohlo jít o poločase do kabin s nadějným dvoubrankovým náskokem.

Ve druhé půli se již béčko i vzhledem k vyvážení sil na obou stranách soustředilo především na obranu a na vyrážení do rychlých brejků. Postupem času však bylo znát ubývaní sil v našich oslabených útočných řadách a domácí se začali dostávat do šancí z nichž jednu proměnili. Kotrla byl dvacet minut před koncem překonán ze 16-ti metrů střelou z voleje - 1:2. Na druhé straně byl pak po jednom z brejků ve velké šanci Funiok ale své zakončení opřel pouze do tyče domácí branky a kýžený pojišťovací gól tak nepřišel. To mohlo málem v samém závěru naše mužstvo mrzet. V mnohaminutovém nastavení, kvůli dlouhému ošetřování Lincera, Slovan vystupňoval svůj nápor a od inkasovaného gólu nás zachránil skvělým zákrokem Kotrla a následně i štěstí, když dorážka zamířila místo do odkryté branky do zámezí. Béčko tak vydřelo tři body a živí nadále naděje na postup.

Slovan Havířov - Lokomotiva "B" 1:2 (0:2)
Branky: Hanusek, Kostura z pen.
Žluté karty: Hanusek, Funiok, Komínek
Červená karta: Hanusek
Diváci: 50

Sestava Loko: Kotrla - Komínek, Kostura, Pika, Brodňan (20. Lincer, 60. Láznička) - D. Sabela, Bizyk, Krul, Kumpán - Hanusek, Funiok.
 
08.05.2012 14:53:32
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one