Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Bodový zisk byl blízko: Slavia Orlová - Lokomotiva 1:0

Lokomotiva ve svém posledním utkání tohoto roku prohrála na půdě Slavie Orlová nejtěsnějším rozdílem 1:0. Naši hráči odehráli s jednoznačným lídrem divizní soutěže vyrovnané utkání a sahali po bodovém zisku. V ten věřilo i několik desítek fanoušků ze Závady, kteří se sešli na orlovském stadionu, celý zápas hlasitě povzbuzovali a doufali, že se nám jako druhému mužstvu během podzimní části, podaří obrat lídra o body. Bohužel nestalo se ale tým si i tak zaslouží za předvedený výkon pochvalu.
Slavia Orlová - Lokomotiva 1:0 (1:0)
Branka: 22. Z. Kadlčák
Žluté karty: 2:5
Rozhodčí: Kneisl
Diváci: 159
Sestava: M. Sabela - Buzek (74. Kumpán), Gill, Bernatík, R. Bielan (68. Vlachovič) - Reichl, Škuta, Dittrich, Anastazovský (71. Novotný) - Urban, Šuster

Lokomotiva se tedy umístila po podzimní části soutěže na průběžném 5. místě, což lze jistě považovat za dobrou vizitku našeho klubu a dobrou výchozí pozici pro jarní boje v divizní soutěži. Nyní budou hráči pokračovat v tréninkových jednotkách až do 16. prosince, poté je čeká zasloužené volno. Zimní příprava začíná 9. ledna 2012 a první přípravný zápas je naplánován na 14. ledna na půdě druholigového Třince. 
15.11.2011 16:21:18
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one