Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Doplnění posledních zápasů mužstev závěrečných kol

"A" mužstvo zakončilo sezónu prohrou v Přerově, kterému v tomto zápase šlo o druhé místo, ze kterého by tento celek mohl případně postoupit do MSFL. Našemu mužstvu šlo již jen o konečné umístění a tento výsledek znamenal, že se Lokomotiva v divizi 2012/2013 umístila na 9. místě. Po sezonách 2010/2011 - 4. místo a 2011/2012 - 7. místo se tak jedná o další pokles. Věřme, že příští sezóna nebude pokračovat v sestupné tendenci a že naše hlavní mužstvo se bude pohybovat opět ve vyšších patrech divizní tabulky.

Viktorie Přerov - Lokomotiva 2:0 (0:0)
Branky: 60. Netopil, 68. Zaoral
Žluté karty: 2:0
Rozhodčí: Mikula
Diváci: 115

Sestava: Stach - Reichl, Gill, Bernatík, Kempný - Miko, Nowinski, Punčochář, Škuta - Šuster, Ruisl (56. Kubiena)"B" mužstvo zakončilo soutěž remízovou přestřelkou s posledním týmem tabulky z Horních Bludovic. V zápase, ve kterém už o nic nešlo (béčko vědělo, že Sj Rychvald již den předem prohrál a tak neskončí hůře než osmé - což byl cíl) se naše mužstvo ujalo vedení po brance Šustera a zanedlouho zvýšil náš náskok po individuální akci Niemiec. Po chybě jednoho z našich hráčů, který naservíroval míč přímo na nohu hostujícího hráče a ten šel sám na branku, se pak hosté dostali zadarmo zpět do zápasu. Dvougólové vedení nám pak vrátil krásnou dalekonosnou ranou o břevno Pika, který vstřelil zřejmě gól sezóny béčka. Toho se pak snažil napodobit z podobné vzdálenosti Gill, k jeho smůle však míč šel o trochu výš a skončil tak pouze na břevně. Do kabin se tak šlo za stavu 3:1 a zdálo se, že béčko v klidu dokráčí k vítězství. Jenže chyba lávky. Hráči byli zřejmě jěště myšlenkami v kabině, jelikož si v úvodních patnácti minutách druhé půle nechali vstřelit tři branky a hosté tak otočili skóre. Nejprve přišla chyba ve středu hřiště a byl z toho brejk dva na jednoho, který Bludovičtí vyřešili nejlépe jak mohli. Vzápětí přišla další hrubka našeho obránce, který opět nahrál míč na nohu číhajícího útočníka. Ten se vřítil do pokutového území a musel být nedovoleně zastaven. Pokutový kop sice Kostura vyrazil, trestuhodný nedůraz našich hráčů však dovolil hostům přeci jen míč dorazit do sítě. Hororových 15 minut z našeho pohledu dokonaly Bludovice vedoucím gólem, kdy se jejich hráč parádně trefil z 25 metrů přesně do šibenice. Poté, si naši hráči uvědomili, že by bylo třeba začít opět hrát a aktivita se tak přesunula před branku Bludovic. Po několika šancích se podařilo vyrovnat Niemiecovi, to už se ale psala asi 85. minuta utkání. Přesto jsme ještě mohli zvítězit, to když už v nastavení "úřadoval" Benedikovič. Nejprve si naskočil na centr z pravé strany a jeho hlavičku brankář konečky prstů vytěsnil na roh. Pak se ještě stihl dostat do větší šance, kdy postupoval "sám na sám" ale v situaci, kdy se mohl brankáře optat "Kam to chceš?" nepochopitelně napálil míč zblízka do břevna. Utkání tak skončilo 4:4.

Lokomotiva "B" - FC Horní Bludovice 4:4 (3:1)
Branky: Niemiec 2, Šuster, PIka
Žluté karty: bez karet
Rozhodčí: A. Lipták
Diváci: 60

Sestava: Puček (46. Kostura) - Komínek, Wojcik, Gill, Benedikovič - Stuchlík, Bielan, D. Sabela, Pika - Šuster (46. Sojka, 65. Láznička), Niemiec.       
27.06.2013 12:35:40
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one