Důležité vítězství v boji o čelo: Lokomotiva "B" - Slavoj Petřvald 3:1

Béčko zvládlo i tentokráte domácí zápas na výbornou a v souboji o první příčku porazilo konkurenční Slavoj Petřvald 3:1. Výsledek se však nerodil lehce. Během první půle sice bylo béčko tím lepším mužstvem na hřišti ale šancí si hráči přiliš nevypracovali. Sestava béčka byla posílena o divizního kanonýra Hanuska, jenž se pro dvě utkání áčka vykartoval. A byl to právě on kdo otevřel skóre poté, co vzal zodpovědnost na sebe obešel tři hráče hostí a technickou střelou z dvaceti metrů zajistil našim barvám vedení - 1:0. Za pár minut jej mohl navýšit po pěkné útočné spolupráci Niemiec ale bohužel své zakončení namířil do tyče. Z počátku druhé půle se připomněli i hosté, kteří chtěli dokázat, že i oni umí útočit a dokázali si vypracovat několik šancí, jimiž naší obraně dosti zatápěli a v jednom případě musel Puček na brankové čáře doslova čarovat. Nápor hostí se podařilo otupit druhou brankou v jejich síti. Bizyk po rychlém brejku předložil z úhlu míč nabíhajícímu Sabelovi, který skóroval do prázdné branky - 2:0. Poté se hra vyrovnala ale béčko se definitivního klidu dočkalo až dvě minuty před koncem, kdy svou šanci využil v šestnáctce osamocený Novotný, který svým zakončením k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci - 3:0. Petřvald se pak v nastaveném čase dočkal čestného úspěchu, kdy jejich hráč střelou z voleje rovněž k tyči Pučka překonal a upravil tak skóre na konečných 3:1. Béčko tak zvýšilo svůj bodový náskok na Petřvald na čtyři body, náskok na druhé Záblatí pak činí dva body.  V dalším kole mužstvo zajíždí na půdu předposledního Slovanu Havířov, přičemž hráče nečeká nic lehkého, o čemž se již ostatně mohli přesvědčit v podzimní části soutěže.

Lokomotiva "B" - Slavoj Petřvald 3:1 (1:0)
Branky: Hanusek, D. Sabela, Novotný
Žluté karty: Hanusek
Diváci: 30

Sestava Loko: Puček - Komínek, Pika, Krul, Brodňan - D. Sabela (70. Kostura), Bizyk, Novotný, Niemiec (50. Láznička) - Hanusek (80. Lincer), Funiok.