Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Facka na úvod: Lokomotiva - Slavia Orlová 0:3

Lokomotiva - Slavia Orlová 0:3 (0:1)

Branky: 40. Kovář, 56. Kopel, 68. Pražák
Žluté karty: Hanusek, Kumpán - Krčmařík
Rozhodčí: Jahoda - Viščor, Čecháček
Diváci: 150

Sestava Loko: M. Sabela - Buzek, Gill, Bernatík, Czyž (46. Vlachovič) - Reichl, Dittrich, Koper (86. Kumpán), Miko - Hanusek, Šuster (59. Urban)


Lokomotiva nezvládla vstup do nové divizní sezóny a podlehla v okresním derby orlovské Slavii nečekaně hladce rozdílem třídy.


Od úvodního hvizdu sudího Jahody, tahali naši hráči za kratší konec a na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo - mužstvo našeho soupeře. Z úvodního tlaku si orlovští vytvořili největší šanci v 11. minutě, kdy Sabela skvěle vychytal dorážku Krčmaříka. Naši se snažili kontrovat v 15. minutě ale Hanuskova střela z hranice velkého vápna byla nepřesná. Po hříchu to byla jediná vážnější situace před brankou Slavie, stvořená našimi hráči během první půle. Další šance se počítaly jen na straně "sešívaných". Ve 24. minutě spálil tutovku opět Krčmařík aby ho o dvě minuty později napodobil Kopel. Ve 31. minutě mířil míč po hlavičce Kušníra těsně vedle tyče Sabelovy brány. V těchto chvílích bylo jen otázkou času, kdy se nějaká šance ujme. Tento moment přišel ve 40. minutě, kdy po naší chybě ve středu pole, se k míči dostal Kovář, který si udělal z našich obránců kužele, obehrál i bezmocného Sabelu a pohodlně zakončil do prázdné branky - 0:1. Tak skončil i první poločas.

Po návratu z kabin se do první vážnější situace dostalo naše mužstvo ale brankář hostí Szarowski měl k přihrávce na Šustera o krůček blíže. V 56. minutě přišla pojistka Orlové; Kopel šel sám na Sabelu a stejně jako Kovář v první půli jej obešel a zavěsil - 0:2. A když v 68. minutě zvyšoval hlavičkou Pražák už na 3:0 pro hosty, nebylo pochyb o tom, kdo bude z tohoto utkání zcela zaslouženě brát všechny tři body. Naši hráči, snažící se alespoň o vstřelení čestného gólu, byli ve svých útočných snahách zcela bezradní. Za zmínku snad stojí pouze hezká rána Mika, jenž ale mířila nad. A když ani Orlová ve zbývajících minutách nevyužila žádnou ze svých dalších šancí, a ušetřila nás tak debaklu, málo vídané skóre na naší světelné tabuli se tak stalo konečným výsledkem tohoto střetnutí.         
07.08.2011 15:34:01
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one