Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Hráči si s chutí zastříleli: Lokomotiva - SK Kravaře 5:1

Lokomotiva po nevydařeném středečním utkání s Mohelnicí zabrala a zaslouženě porazila Kravaře vysokým rozdílem a opět se přiblížila čelním příčkám.

Naše mužstvo se do svého soupeře pustilo zostra, hned v první minutě jsme mohli jít do vedení. Po centru Mika se totiž v šestnáctce dostal k míči Šuster a z otočky vystřelil - gólman hostí Hladký ale stál na správném místě. To však nemuselo fanoušky příliš mrzet, protože brzkého vedení se dočkali i tak. V 5. minutě donutil Šuster k chybě obránce Kravař, který míč poslal na nohu Punčocháře a ten už si v zakončení poradil - 1:0. Hosté se pokusili odpovědět střelou Kaštovského ale ta mířila nad. Naši další šanci zápasu vypracoval Miko, jenž svým centrem našel na zadní tyči číhajícího Punčocháře a ten akrobaticky vystřelil míč do boční sítě. Ve 24. minutě hlavičkoval Gill do tyče a poté se nejlépe ze všech zorientoval Šuster, který míč dorazil do sítě - 2:0. Pak však Lokomotiva nečekaně vyklidila pole a přenechala aktvivitu hostům. V závěru první půle se tak Sabela v naší brance měl co ohánět. Nejprve musel ve 35. minutě vyrážet nebezpečnou střelu hostujícího záložníka, ve 40. minutě měl i trochu štěstí, to když ho přehodil Sabo ale minul branku. Ve 42. minutě musel likvidovat tutovku Peterka a to už si náš tým koledoval hodně. Trest přišel o minutku později, kdy za hosty snižoval do opuštěné branky Kovařík - 2:1. Naštestí šla Lokomotiva s dvoubrankovým náskokem do kabin i tak. Už v nastavení nejprve vystřelil do břevna Šuster a pak se do míče ze dvaceti metrů opřel Kempný a přízemní střelou na vzdálenější tyč krásně trefil - 3:1.

Ve druhé půli už náš tým od jejího začátku předváděl hru, která se musela domácím fanouškům velmi líbit. Nejprve ve 48. minutě střílel nebezpečně Dittrich ale Hladký dobře zasáhl. V 52. minutě se po pár desítkách sekund inhned uvedl příchozí Přecechtěl ale Hladký stál opět na svém místě. Šanci na zvýšení skóre měl i Reichl, po rychlém brejku našeho mužstva vystřelil těsně nad. V 62. minutě to opět zkoušel Přecechtěl, Hladký mu však jeho pěknou střelu zase zneškodnil ale už za dvě minutky si spravil chuť. Cirka z pětadvaceti metrů vypustil ránu, na kterou se Hladký mohl jen s úžasem dívat, jak míří od břevna do tyče a za jeho záda - 4:1. Přecechtěl dal možná svůj nejkrásnější gól v životě. Napodobit se ho ihned pokoušel Dittrich ale mířil nepřesně. V 67. minutě putoval míč při pěkné akci po ose Kempný, Reichl, Ruisl a posledně jmenovaný ve velké šanci mířil jen do míst, kde stál připravený Hladký. 72. minuta se nesla ve znamení další krásné střely, tentokráte Nowinského, "projektil" z jeho kopačky Hladký s námahou vyrazil. Poté se tempo hry z naší strany trochu uklidnilo ale i tak stihla Lokomotiva výsledek jěště upravit. Na konečných 5:1 zvyšoval už v probíhající 90 .minutě Ruisl.
           
Lokomotiva - SK Kravaře 5:1 (3:1)
Branky: 5. Punčochář, 24. Šuster, 45. Kempný, 62. Přecechtěl, 90. Ruisl - 43. Kovařík
Žluté karty: Bernatík - Kovařík
Rozhodčí: Kneisl Z. - Kneisl L., Žniva
Diváci: 95

Sestava: M. Sabela - Kempný, Gill, Bernatík, Reichl - Kubiena (55. Ruisl), Dittrich, Škuta, Miko - Punčochář (60. Nowinski), Šuster (51. Přecechtěl)
06.05.2013 12:27:01
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one