Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Jednoznačné vítězství: Lokomotiva - SK Hranice 3:0

Naši fotbalisté proti silnému soupeři od začátku diktovali tempo hry. První vážnější šanci si připsal "rychlý expres" Ruisl, který v 8. minutě přesprintoval s míčem obranu hostí ale nedal. Napodobil ho o minutu později Nowinski, jenž po takřka totožné akci ze stejné pozice taktéž netrefil. Ve 13. minutě vypálil na branku Dittrich a Matůšů měl co dělat aby jeho dělovku vytáhl konečky prstů na roh. Okolo 16. minuty si v krátkém časovém sledu připsali dvě šance hraničtí ale ani jednou na Mrozka nevyzráli. Lokomotivě pomohl k brance až pokutový kop ve třiadvacáté minutě. Po faulu našeho bývalého hráče Wojnarovského na Hojdysze se k jeho exekuci postavil Dittrich a bezpečně proměnil - 1:0. Po vstřelení vedoucí branky hráči ještě zvýšili tempo, přišpendlili hosty na jejich polovinu a velice zaměstnávali jejich obranu. Chybělo jen přesnější zakončení. Neprosadil se Škuta, jehož střelu Matůšů kryl ani Dittrich, který prozměnu střílel těsně nad. Hosté tak o poločasové přestávce stále "žili".

Hned na začátku druhé půle mohl náš tým poslat do dvoubrankového vedení Miko, bohužel jeho lobovanou střelu Matůšů vyškrábl na roh. Uklidňující druhé branky jsme se ale záhy dočkali a opět z pokutového kopu. Tentokrát fauloval Matůšů Škutu, který by jinak zřejmě dával do prázdné branky. Míč si na značku pokutového kopu postavil opět Dittrich a ukázal brazilci Maicosuelovi z Udinese jak se má zahrávat vršovický dloubák - 2:0. V 69. minutě to bylo již o tři branky. Naši hráči zajímavým způsobem rozehráli standardní situaci, když si vyměnili několik přihrávek a ta poslední od Mika našla ve vápně Hojdysze, který se z voleje trefil pod břevno - 3:0. Další branku mohl přidat Miko ale mířil pouze nad. Přispět ke gólovému účtu mohl v závěru i střídající Šuster ale svůj únik zakončil přízemní střelou vedle tyče. Po perfektním výkonu s vysokou bojovností a nasazením tedy Lokomotiva zaslouženě porazila Hranice rozdílem třídy.

Lokomotiva - SK Hranice 3:0 (1:0)
Branky: 23. z pen. a 53. z pen. Dittrich, 69. Hojdysz
Žluté karty: Nowinski, Gill - Kušner, Matůšů, Málek, Kundrát
Rozhodčí: Handlíř - Slavík, Vítek
Diváci: 100

Sestava: Mrozek - Kempný, Gill, Bernatík, Nowinski - Reichl, Škuta (80. Koper), Dittrich, Miko - Hojdysz (85. Kubiena), M. Ruisl (70. Šuster).Doplnění výsledku minulého kola:

FC SAN-JV Šumperk - Lokomotiva 1:1 (1:1)
Branky: 16. Szocs - 9. Gill
Žluté karty: 3:2
Rozhodčí: Lakomý
Diváci: 150

Sestava: M. Sabela - Reichl, Gill, Bernatík, Nowinski - Kubiena (67. Kempný), Dittrich, Koper, Z. Kadlčák (41. Miko) - Hojdysz, Urban (55. Šuster).   
03.09.2012 20:31:36
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one