Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Klubová kronika: Zhodnocení roku 2011

VÝSLEDKY FOTBALISTŮ TJ LOKOMOTIVA PETROVICE ZA ROK 2011

„A" MUŽSTVO MUŽŮ

Zcela jinou zimní přípravu, než na jakou byli v posledních letech zvyklí, absolvovali fotbalisté TJ Lokomotivy v tomto roce. Svěřenci trenérů Dušana KOHUTA a Pavla POLEDNÍKA strávili převážnou část přípravy na domácím hřišti (celkem příznivé klimatické podmínky). Od středy 5. 1. 2011, kdy se kompletní tým sešel až na zraněné hráče (Bielan, Hanusek, Kumpán).

Herní přípravu jsme nezahájili jako obvykle účastí na některém z turnajů v regionu jako v minulých letech, ale rovnou jsme měřili síly a fotbalový um s mnohem silnějšími týmy. Celkem jsme v zimní přípravě odehráli 10 utkání počínaje druholigovými týmy MFK OKD KARVINÁ, FOTBAL TŘINEC, FC HLUČÍN a ukončili s účastníkem KP týmem IRP ČESKÝ TĚŠÍN. Jejich výsledkem bylo 1 vítězství, 2 remízy a 7 porážek a velice pasivní skóre 7:24. Nedílnou součástí zimní přípravy 1. mužstva bylo i krátkodobé soustředění v RUDNÉ pod PRADĚDEM v termínu od 9. do 13. února 2011.

Rovněž jako každoročně se uskutečnil tradiční SPORTOVNÍ PLES v sobotu 12. února 2011 ve společenském sále našeho sportovního areálu za účasti 88 spokojených účastníků.

Kádr mužstva pro jarní část roku 2011 tvoří tito hráči:

Brankáři:          SABELA Marek, HÁJEK Tomáš

Obránci:           KLIMEK Pavel, BERNATÍK Pavel, GILL David, BIELAN René, REICHL Michael, ZIELONKA Petr

Záložníci:          DITTRICH Petr, MIKO Patrik, ANASTAZOVSKÝ Ondřej, LUKAN Jan, CZYŽ Petr, KORČ Lukáš

Útočníci:          HANUSEK Daniel, ŠUSTER Pavel, ŠKUTA Petr, PUNČOCHÁŘ Michal, KAJFOSZ Lukáš

                        Dlouhodobě zraněn: KUMPÁN Martin

Vedoucí mužstva: HAAS Miroslav

Trenér mužstva: KOHUT Dušan

Asistent trenéra: POLEDNÍK Pavel

Masér mužstva: DEUTSCH Jan

Odchody:         BARÁNI Lukáš - ukončeno hostování z MFK OKD Karviná

                        GIŇA Roman -  ukončeno hostování z MFK OKD Karviná

                        VÁVRA Jakub - ukončeno hostování z MFK OKD Karviná

Příchody:         HÁJEK Tomáš -  hostování z MFK OKD Karviná

                        ANASTAZOVSKÝ Ondřej - přestup z SK Hranice

                        PUNČOCHÁŘ Michal - hostování z SK Dětmarovice

                        KAJFOSZ Lukáš - hostování z FOTBAL Třinec

                        ZIELONKA Petr - hostování z MFK OKD Karviná

                        KORČ Lukáš - hostování z MFK OKD Karviná

Naše cíle jsou úměrné kvalitě našeho hráčského kádru. Pokusíme se umístit do 5. místa MSD sk. E. Každopádně bychom divákům, kteří navštíví jakýkoliv náš zápas, rádi nabídli rychlý, ofenzivní a kombinační fotbal. Hráče na to máme a ukáží nám to hned úvodní jarní zápasy se zachraňujícím se MFK HAVÍŘOV a na domácí premiéře s TJ NOVÝ JIČÍN. Za zmínku stojí, že před startem jarní části soutěže byl zformován fanclub Lokomotiva Petrovice, tvořen zejména našimi místními fanoušky. Byl vytvořen velký transparent, byly navrženy fanouškovské šály a panem MACHALOU byly dodány 4 bubny. Věříme, že i tento počin pomůže našim hráčům v honbě za jarními body.

Úvodní utkání jsme nešťastně prohráli v Havířově 1:0, kdy jsme měli herní převahu zvláště v 1. poločase a neproměnili dvě tutovky LUKANEM a ŠUSTEREM. Ani domácí premiéra nebyla úspěšná, neboť utkání s NOVÝM JIČÍNEM skončilo bez branek. Po odehraných dvou kolech jsme vyšli střelecky na prázdno a je to výrazné varování pro realizační tým pro nejbližší období.

Naše střelecká nemohoucnost pokračovala i v dalších utkáních, kdy jsme od 20. do 28. kola vstřelili pouze 5 branek. Až poslední dvě kola byla pro naše střelce úspěšná, neboť jsme v DOLNÍM BENEŠOVĚ vyhráli 3:1 a v závěrečném utkání porazili doma SK KRAVAŘE vysoko 5:1. SR 2010/2011 byl pro nás rokem úspěšným v němž jsme odehráli 28 mistrovských utkání, z toho jsme 12 vyhráli, 6 utkání skončilo nerozhodně a bylo 10 porážek. Aktivní skóre 31:26 a zisk 42 bodů nám vyneslo celkově 4. místo v MSD sk. E 2010/2011.

Nejlepšími střelci v hodnotícím ročníku byli: HANUSEK Daniel 7 branek, ŠUSTER Pavel a LUKAN Jan po 5 gólech. V jarní části soutěže jsme obdrželi celkem 28 ŽK. Zatímco podzimní část soutěže jsme odehráli bez ČK, jarní část se nám vůbec nepovedla a díky nedisciplinovanosti hráčů jsme byli potrestání 3 ČK a to: HANUSEK, GILL a ANASTAZOVSKÝ.

Podzimní přípravu před zahájením nového SR 2011/2012 jsme zahájili 12. 7. 2011 a v sobotu 16. 7. jsme pokračovali v přípravě silně obsazeným turnajem memoriálem Petra a Jana HAASŮ, kterého se kromě našeho mužstva zůčastnily i týmy FK FRÝDEK MÍSTEK, SLAVIA ORLOVÁ a polské GKS 1962 JASTRZEBIE. Celkem jsme v přípravném období sehráli 5 utkání, včetně turnajových. Střelci v přípravě: HANUSEK, URBAN, MIKO po 2 gólech, GILL, ŠUSTER, DITTRICH a KOPER po 1 gólu.

Kádr trenéra Pavla POLEDNÍKA pro nový SR 2011/2012 tvoří tito hráči: 

Brankáři:          SABELA Marek, KOTRLA Adam

Obránci:           GILL David, BUZEK Ondřej, REICHL Michael, BERNATÍK Pavel, BIELAN René, KUMPÁN Martin

Záložníci:          MIKO Patrik, DITTRICH Petr, ANASTAZOVSKÝ Ondřej, ŠKUTA Petr, KOPER Jakub, CZYŽ Petr

Útočníci:          HANUSEK Daniel, VLACHOVIČ Martin, URBAN Jan, ŠUSTER Pavel, LANGER Lubomír

Vedoucí mužstva: HAAS Miroslav

Trenér mužstva: POLEDNÍK Pavel

Asistent trenéra: KOHUT Dušan

Masér mužstva: DEUTSCH Jan

Odchody:         HÁJEK Tomáš - ukončeno hostování z MFK OKD Karviná

                        KORČ Lukáš - ukončeno hostování z MFK OKD Karviná

LUKAN Jan - ukončeno hostování z MFK OKD Karviná

ZIELONKA Petr - ukončeno hostování z MFK OKD Karviná

KAJFOSZ Lukáš - ukončeno hostování ze Sokol Nebory

PUNČOCHÁŘ Michal - ukončeno hostování z SK Dětmarovice 

Příchody:         KOTRLA Adam - hostování z MFK OKD Karviná

                        URBAN Jan - hostování z MFK OKD Karviná

                        BUZEK Ondřej - hostování z Fotbal Třinec

                        KOPER Jakub - hostování z Fotbal Třinec

                        VLACHOVIČ Martin - hostování z Fotbal Třinec

                        LANGER Lubomír - hostování z FC Hlučín

Před startem soutěže jsme ještě odehráli pohárové utkání 1. kola Ondrášovka Cupu, ve kterém jsme hostili druholigový SFC OPAVA. Naši hráči po bojovném výkonu, kdy zvlášte ve druhé půli měli šance na vstřelení branky, nakonec v utkání hraném ve skvělé atmosféře podlehli papírově silnějšímu soupeři těsně 0:1 a s domácím pohárem se tedy rozloučili.

Na úvod MSD sk. E byli diváci svědky derby utkání mezi Lokomotivou a Slávií ORLOVÁ. Z přesvědčivé výhry 0:3 se radovali orlovští hosté, kteří začali plnit předsezónní prognózy favorita soutěže. Naše fotbalisty ve druhém kole čekal další nepříjemný soupěř. Pro letošek sice nováček soutěže, ale před časem stabilní účastník MSD sk. E FK KRNOV. Toto utkání skončilo 1:1, ten bod je možná ziskem, ale i tak nejsme spokojeni. Kdyby se pískalo a mávalo objektivněji, tak jsme nejspíš vyhráli. Ve třetím kole jsme hostili na domácím hřišti TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, toto utkání mělo definitivně naznačit naše možnosti v podzimní části nového SR 2011/2012.

Ani ve druhém domácím utkání jsme nebyli úspěšní, k překvapení lze přičíst 3 body z PROSTĚJOVA, kde jsme vyhráli 0:1. Ani další výsledky a taktika hry nepřinesly předpokládáné výsledky, proto výkonný výbor Lokomotivy odvolal trenérské duo POLEDNÍK - KOHUT a trenérskou židli obsadil Čestmír KROČIL, který mužstvo převzal od 10. podzimního kola. Pod jeho vedením mužstvo neprohrálo 5 utkání v řadě. Až poslední předehráváné utkání 16. kola ukončilo mužstvo podzimní část soutěže porážkou v ORLOVÉ s lídrem tabulky 1:0.

V podzimní části soutěže MSD sk. E jsme odehráli 16 mistrovských utkání včetně předehrávaného úvodního jarního kola SR 2011/2012. Z těchto utkání jsme v 6 zápasech zvítězili, 5 utkání skončilo nerozhodně a 5 utkání prohráli. Zisk ve výši 23 bodů a aktivní skóre 22:19 nám vyneslo 5. místo po podzimní části soutěže. Nejlepšími střelci podzimu jsou URBAN Jan 6 branek, ŠKUTA Petr 3 branky a po dvou gólech dali: DITTRICH, MIKO, REICHL, ŠUSTER a VLACHOVIČ.

V této části soutěže jsme obdrželi celkem 28 ŽK, což představuje průměr 1,75 ŽK na jedno utkání. Podzimní část soutěže jsme odehráli bez ČK. Nejvíce trestanými hráči byli: BIELAN 5 ŽK, URBAN, GILL, REICHL a ŠKUTA po 3 ŽK. Všech 29 mistrovských utkání v roce 2011 sledovalo 6 366 diváků, což představuje průměr na jedno utkání 220 diváků. V porovnání s rokem 2010 došlo ke zvýšení počtu o 1 394 osob. Rekordní účast byla zaznamenána v úvodním jarním kole na utkání v HAVÍŘOVĚ, kde utkání zhlédlo 920 spokojených diváků.

Fotbal je kolektivní hrou a není tím myšleno jen oněch jedenáct hráčů přímo v poli, ale i všichni ti, kteří se podílejí v průběhu celého roku na výsledcích všech našich družstev, si zaslouží upřímné díky nás všech fandů a sympatizantů.

„B" MUŽSTVO MUŽŮ

Zimní přípravu zahájilo „B" mužstvo současně s „A" mužstvem 5. 1. 2011. Hlavním pilířem zimní přípravy byla účast na zimním turnaji „O pohár starosty města Orlová 2011" za účasti 7 družstev. Tento turnaj se uskutečnil v termínu od 23. ledna do 6. března 2011. Naše družstvo kombinované s dorostenci sehrálo na tomto turnaji celkem 6 utkání, ale ani v jednom nebylo úspěšné a pouze 1 utkání, hned to úvodní se Sokolem VĚŘŇOVICE, skončilo nerozhodně 1:1. Jednoduše řečeno: na tomto turnaji naše „B" mužstvo zklamalo a skončilo poslední se ziskem 1 bodu a vysoce pasivním skóre 7:26. Nejlepší střelec přípravy: JURYGÁČEK 2 branky.

Kádr mužstva tvoří:

Brankáři:          KÁNSKÝ Ota, PUČEK Jan

Obránci:           LÁZNIČKA Petr, KOSTURA Jakub, WOJCIK Jindřich, KOMÍNEK Jakub, LINCER Tomáš, BRODŇAN Michal, WODECKI Jiří

Záložníci:          NOVOTNÝ Daniel, NIEMIEC Patrik, SABELA David, WEISS Adam, ULMAN Jiří, RUISL Tomáš, KRUL Daniel

Útočníci:          FUNIOK Vít, FIŠER Jan, SOJKA Jaroslav, HAAS David, KONDERLA Michal

Vedoucí mužstva: KOSTURA Lubomír

Trenéři mužstva: SABELA Milan a SZCZYGIEL Vladislav

Již třetím rokem je naše „B" mužstvo účastníkem okresní soutěže a v právě skončeném SR 2010/2011 skončilo na předposledním místě tabulky se ztrátou 22 bodů na postupující BANÍK RYCHVALD.

Nejlepšími střelci mužstva v jarní části soutěže byli: NOVOTNÝ Daniel 10 branek, HANUSEK Daniel 8 branek a FUNIOK Vít 7 branek. V jarní části soutěže obdrželi hráči celkem 24 ŽK a 1 ČK. Nejvíce trestanými hráči byli: FUNIOK 5 ŽK, KOSTURA 4 ŽK a WOJCIK Pavel 3 ŽK. ČK obdržel LINCER Tomáš.

Po letní přípravě se kádr mužstva ustálil takto:

 Brankáři:          PUČEK Jan

Obránci:           SMIGA Michal, LÁZNIČKA Petr, KOSTURA Jakub, WOJCIK Jindřich, KOMÍNEK Jakub, LINCER Tomáš, WOJCIK Pavel

Záložníci:          NOVOTNÝ Daniel, NIEMIEC Patrik, SABELA David, PIKA Tomáš, ULMAN Jiří, RUISL Tomáš, KRUL Daniel

Útočníci:          FUNIOK Vít, FIŠER Jan, SOJKA Jaroslav, HAAS David

Vedoucí mužstva: SALAMON Eduard

Trenér mužstva: CHYBIDZIURA Aleš 

Co můžeme v podzimní části nového SR 2011/2012 očekávat nám ukáže úvodní domácí premiéra našeho „B" mužstva, kdy hostí na svém hřišti Slovan ZÁBLATÍ. Vzhledem k tomu, že OS mužů má celkem 6 účastníků bude se nový soutěžní ročník hrát čtyřkolově - 2 podzimní a 2 jarní kola a vítěz postoupí do OP pro SR 2012/2013. Úvodní utkání skončilo výrazným vítězstvím 3:0 nad hostujícím celkem a favoritem soutěže ze ZÁBLATÍ. Rovněž i závěrečné utkání se Slovanem HAVÍŘOV na domácí půdě skončilo naším výrazným vítězstvím 5:1. 

V podzimní části OS odehrálo naše „B" mužstvo celkem 10 mistrovských utkání. Z těchto utkání bylo 7 vítězných a pouze 3 porážky, které se všechny udály venku. Na domácí půdě je naše „B" mužstvo stoprocentní. Zisk ve výši 21 bodů a vysoce aktivní skóre 31:13 nám vyneslo po podzimu velice pěkné 2. místo se ztrátou pouhých 2 bodů na vedoucí tým tabulky Slavoj PETŘVALD. Nejlepšími střelci mužstva byli: FUNIOK 8 branek, HAAS 5 branek, KOSTURA, NOVOTNÝ a NIEMIEC po 3 brankách. Nejvíce trestanými hráči byli: KOSTURA 3 ŽK a 1 ČK, FUNIOK a WOJCIK P. po 2 ŽK. 

Zimní přípravu zahájí „B" mužstvo v úterý 3. 1. 2012.

STARŠÍ DOROST

Zimní přípravu zahájili starší dorostenci současně s „B" mužstvem a střídavě i s „A" mužstvem, když někteří nadějní dorostenci doplňovali obě mužstva dospělých zejména na zimním turnaji v ORLOVÉ.

Poměrně úzký kádr dorostenců tvoří těchto 15 hráčů:

Brankář:           HRNČAR

Obránci:           KŘÍŽ, MAŠLEJ, VOZNICA, HUJO, BENEDIKOVIČ, HANUSEK

Záložníci:          STRANÍK, PADUCH, STRAČÁNEK, VOJÁČEK, ZAHUMENSKÝ

Útočníci:          JURYGÁČEK, ŠTRBA, CZYŽ

                        Vedoucí mužstva: Ing. VOJÁČEK Lubomír

                        Trenér mužstva: CHYBIDZIURA Aleš                   

                    V úvodním utkání jara dorostenci prohráli v BÍLOVCI s tamním FC vysoko 5:0, ale domácí premiéra o týden později byla úspěšná a naši dorostenci porazili DURMAN STARÉ MĚSTO 5:2. Po odehrání 30 mistrovských utkání v KP SR 2010/2011 dosáhli 11 vítězství, 2 utkání skončila nerozhodně a zbývajících 17 utkání prohráli. Zisk 35 bodů a pasivní skóre 85:103 řadí naše dorostence v KP na 11. místo a tím i zaručuje KP pro nový SR 2011/2012. Nejlepší střelci družstva: JURYGÁČEK 12 branek, ŠTRBA 7 branek a CZYŽ 5 branek.

               Podzimní přípravu před zahájením nového SR 2011/2012 zahájili někteří dorostenci současně s 1. mužstvem 12. 7. 2011. Před vedením a realizačním týmem vyvstal problém řešení otázky trenéra starších dorostenců, vzhledem k tomu, že výbor TJ nebyl spokojen s prací a výsledky dosavadního trenéra Aleše CHYBIDZIURY.                              

                     Před zahájením nového SR se výboru TJ podařilo tento problém vyřešit a ke staršímu dorostu se vrátil úspěšný a zkušený trenér Jiří KULJOVSKÝ.                       

Kádr družstva starších dorostenců pro SR 2011/2012 tvoří tito hráči:

                        Brankáři:          HRNČÁR, KUČERA

                        Obránci:           HELVÍN, BOUSEK, KLEIN, FUKALA, PIECHACZEK, PASZ

                        Záložníci:          SAISBERGER, STRANÍK, PADUCH, MAKULA, HANUSEK

                        Útočníci:          TORÁČ, FERKO, MATĚJÍČEK, BENEDIKOVIČ                       

Vedoucí družstva: Ing. VOJÁČEK Lubomír

                        Trenér mužstva: KULJOVSKÝ Jiří                                

Nový SR 2011/2012 zahájili naši dorostenci nerozhodným utkáním na domácím hřišti s týmem Fotbal PORUBA 2:2 a pak 7 utkání v řadě prohráli. Úspěchu se dočkali až ve 13. kole, kdy překvapivě vyhráli 1:2 v LUDGEŘOVICÍCH a v posledním utkání podzimu na domácím hřišti, když porazili FK STAŘÍČ 2:1.                       

V podzimní části soutěže odehráli dorostenci celkem 13 utkání. Z těchto byly 2 vítězné, 2 remízy a 9 utkání prohráli. Zisk ve výši 8 bodů a vysoce pasivní skóre 16:55 jim vyneslo 12. místo v tabulce KP. Nejlepšími střelci podzimu jsou: PADUCH 5 branek, HANUSEK a STRANÍK 3 branky, BENEDIKOVIČ a FUKALA po 2 brankách. V podzimní části soutěže obdrželi hráči celkem 5 ŽK + ČK uviděl BENEDIKOVIČ.

MLADŠÍ DOROST

Družstvo mladších dorostenců bylo na podzim loňského roku po 4 porážkách a 3 kontumacích ze soutěže vyloučeno. Do jarní části SR 2010/2011 se nám nepodařilo vytvořit družstvo mladších dorostenců a SR se dohrál pouze s 15 účastníky. Vzhledem k tomu, že z družstva starších žáků, kteří hráli až dosud OP odešla více než polovina hráčů do vyšší věkové kategorie, je předpoklad, že v novém SR 2011/2012 bude hrát KP i družstvo mladších dorostenců.           

Do nového SR se podařilo utvořit družstvo mladšího dorostu, kteří odehráli celou podzimní část KP. Jejich výsledky téměř konspirovaly své starší kolegy, kteří rovněž odehráli  13 mistrovských utkání, z toho se třikrát radovali z vítězství a desetkrát smutnili z porážek. Získali celkem 9 bodů s vysoce pasivním skóre 29:96, což jim vyneslo po podzimu 10. místo v KP. Nejlepší střelci podzimu: GAŠO a WITOSZ po 6 gólech, SICHA 5 branek a SULCZAN 3 góly.

STARŠÍ A MLADŠÍ ŽÁCI

Ke stálicím OP starších žáků patří i naši žáci TJ Lokomotiva. V uplynulém SR 2010/2011 v němž startovalo celkem 9 družstev, si naši žáci vedli velmi úspěšně a skončili celkově na druhém místě za vítězem OP MFK HAVÍŘOV „C" a poprvé v historii našeho klubu postoupili do KS sk. C. Takže od nového SR 2011/2012 se budeme těšit na místní derby žáků Lokomotivy a Interu PETROVICE, kteří jsou jeho dlouhodobými účastníky.

Po odehrání 16 mistrovských utkání dosáhli naši žáci 12 vítězství, 1 utkání skončilo nerozhodně a pouze 3 utkání prohráli. Z těchto vítězství dosáhli vysoce aktivního skóre 69:29 a tím i postupu do KS sk. C pro nový SR 2011/2012. Nejlepšími střelci v uplynulé sezóně byli: TORÁČ Stanislav 32 branek, ORAČKO Martin 12 branek a KULA Patrik 8 branek. Jednu ČK obdržel BALAŽOVIČ Daniel a po 2 ŽK TORÁČ, ORAČKO, MATĚJÍČEK, MAKULA a KULA.

OP mladších žáků 7+1 hrály pouze 4 družstva. Každé utkání musí mít svého vítěze. Když utkání skončí nerozhodně kopou se pokutové kopy. Za vítězství po rozstřelu ze značky pokutového kopu se družstvu přidělují do tabulky 2 body.

Mladší žáci byli rovněž úspěšní, když po suverénním vítězi FK BOHUMÍN obsadili v soutěži 2. místo. Po odehrání 24 utkání měli na kontě 11 vítězství a 13 porážek, z toho 2 utkání prohráli až na pokutové kopy. Dosáhli vyrovnaného skóre 107:107. Nejlepší střelci mladších žáků jsou: MAKULA Dominik 37 branek (druhý nejlepší střelec soutěže), BALAŽOVIČ Daniel 17 branek a KRUL Radovan 15 branek. Obdrželi celkem 5 ŽK.

V podzimní části nového SR 2011/2012 si naši žáci jako nováček KS nevedou špatně. Obě družstva v podzimní části soutěže odehráli celkem po 9 mistrovských utkání. Starší žáci 2 utkání vyhráli, 1 skončilo remízou a 6 prohráli. Zisk 7 bodů a pasivní skóre 20:33 jim vyneslo 7. místo v KS sk. C. Nejlepší střelci: SIVÁK 5 branek, MAKULA a BALAŽOVIČ po 4 brankách.

Mladší žáci jsou na tom o něco hůře, protože v 9 utkáních byli pouze jednou úspěšní a 8 utkání prohráli. S vysoce pasivním skóre 16:42 přezimují na posledním místě tabulky KS sk. C mladších žáků, o které se dělí s „céčkem" MFK KARVINÁ. V zimní přípravě má družstvo na čem pracovat, aby jejich výsledky byly výrazně lepší než po podzimní části soutěže a tím se odpoutali z posledního místa v tabulce.


Autor: Bruno Kencki - sekretář TJ

Upravil: Tomáš Lincer

22.12.2011 16:29:40
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one