Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Lokomotiva - FK Krnov 1:1

Úvodní kolo jarní části divizní soutěže 2011/2012 vyneslo našemu týmu bod za remízu 1:1 s hráči z Krnova. Utkání začalo opatrně, ani jednomu mužstvu se nedařilo propracovat se k nějakým velkým šancím. Až v 15. minutě se po rohovém kopu opřel hlavou do míče stoper Bernatík, míč šel ale těsně vedle tyče. Stejná situace se opakovala v minutě třicáté. Bernatík tentokráte zacílil svou hlavičku mnohem lépe a míč vyražený brankářem již nejspíše přešel celým objemem brankovou čáru. Tuto skutečnost však bohužel pro Lokomotivu hlavní i pomezní sudí přehlédli. O pár minut později byl opět středem pozornosti Bernatík avšak tentokrát v nelichotivé situaci. Po srážce s Gillem a hostujícím útočníkem musel být odnesen na nosítkách a do utkání se již nevrátil. Na místo našeho kapitána pak nastoupil veterán Bielan, který zbytek utkání s přehledem odehrál. Chvilkovou přesilovku a rozhození naší obrany dokázali Krnovští vzápětí využít, když křižnou ranou na vzdálenější tyč překonal Sabelu Kaštovský - 0:1.

S jasným úkolem minimálně vyrovat stav utkání vstupovali naši hráči do půle druhé. Šancí bylo však poskrovnu. V 60. minutě to zkoušel z přímého volného kopu Dittrich ale brankář hostí jeho střelu zlikvidoval. O deset minut pozděli se po centru Mika tlačil do gólového zakončení Šuster ale nebyl úspěšný. V následující šanci se mu však již vedlo mnohem lépe a po závaru na hranici malého vápna dostal míč do sítě - 1:1. Závěrečné pokusy o strhnutí vítězství na naši stranu se již omezily pouze na obléhání šestnáctky Krnova, žádnou výraznou šanci si hráči již nedokázali vytvořit. Největší šanci soupeře ve druhém poločase - nepříjemnou střelu namířenou k tyči Sabela kryl.

Lokomotiva - FK Krnov 1:1 (0:1)
Branky: 74. Šuster - 39. Kaštovský
Žluté karty: 2:2 (Šuster, Bielan)
Rozhodčí: L. Kneisl - Z. Kneisl, Stodůlka
Diváci: 220

Sestava Loko: Sabela - Kempný, Gill, Bernatík (38. Bielan), Anastazovský (45. Koper) - Reichl, Dittrich, Škuta, Miko (73. Urban) - Šuster, Vlachovič.        
01.04.2012 21:06:57
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one