Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Lokomotiva nevyužila šance a doma padla: Lokomotiva - FK Mohelnice 0:1

Souboj nejlepšího mužstva na domácí půdě proti mužstvu s nejlepší bilancí venkovních utkání, to byl přívlastek zápasu mezi naším týmem a FK Mohelnice. Středeční souboj odloženého 20. kola nakonec ovládli hosté, když zvítězili nejtěsnějším rozdílem. Paradoxní je, že Lokomotiva také v podzimní části prohrála svůj vložený středeční zápas s Přerovem shodným výsledkem. A byla to naše dosud jediná domácí ztráta. Mějme tedy naději, že jsme si tímto svou jarní domácí porážku už vybrali.   

Utkání se pro naše mužstvo začalo vyvíjet dobře, rodily se šance a tak se zdálo, že je jen otázkou času, kdy padne první branka. Dobrý zápas hlavně v první půli odehrál Nowinski, který řádně provětrával pravou stranu Mohelnické sestavy. Byl to právě on, kdo po jednom z úniků po levé straně připravoval nabídku pro nabíhajícího Šustera ale obránce hostí v poslední chvíli uklidil míč na roh. Po jeho rozehrání se dostal k hlavičce Gill ale přestřelil. Ve 12. minutě se ocitl v šanci Punčochář, mířil po zemi na vzdálenější tyč a také ji těsně minul. O pár desítek sekund později vybídl Reichl ke skórování Punčocháře ale tomu zkazil radost svým zákrokem gólman Urbánek. V 19. minutě se po rohovém kopu protlačil k hlavičce Punčochář a míč z jeho hlavy jěště hezky prodloužil střelou z otočky Šuster. Míč však skončil nad brankou. Ve 34. minutě se odhodlal k individuální akci Škuta, po průniku přistrčil míč do strany Nowinskému, který zakončoval pouze do brankáře a byl z toho jen rohový kop. Minutku před odchodem do kabin si svou první tutovku zápasu připsali i hosté, Stach však stačil nepříjemnou střelu Kopy k tyči vytěsnit konečky prstů na roh.

Do drůhé půle se očekával pokračující tlak Lokomotivy a další přibývající šance. Mohelnice se však zlepšila, vyrovnala hru a náš tým nepouštěla na dostřel tolik, co v první půli. Ve 47. minutě byl v permanenci opět Stach, jenž musel zneškodnit gólovou ránu Hapala. Po gólu volala i situace z 54. minuty na straně druhé. Na rohový kop Nowinského si naskočil na přední tyči číhající Ruisl, bohužel míč z jeho hlavy o centimetry minul zadní tyč Urbánkovy branky. V 70. minutě přišel šok. Hosté měli možnost rozehrávat standardní situaci. K její exekuci se postavil Kuba, napálil míč do břevna, od něhož se míč odrazil na čáru a ven z branky - dobíhající Fiala ale již měl snadnou úlohu - 0:1. O vyrovnání se pokoušel v 80. minutě dalekonosnou dělovkou Dittrich, ta však proletěla těsně nad břevnem. Mohelnice mohla definitivně rozhodnout po jednom z brejků. Sabela, který musel v 52. minutě nahradit zraněného Stacha, si však s pomocí Gilla s Bernatíkem poradil. Závěrečný tlak spočívající v několika standardkách a rohových kopech už však Mohelnice ustála a svým těsným vítězstvím odskočila v tabulce našemu mužstvu na 3. místě na 5 bodů.             

Lokomotiva Petrovice - FK Mohelnice 0:1 (0:0)     
Branka: 70. Fiala
Žluté karty: Punčochář - Krejčí, Kuba
Rozhodčí: Mikeska - Dresler, Streit
Diváci: 115

Sestava: Stach (52. M.Sabela) - Kempný, Gill, Bernatík, Nowinski (74. Přecechtěl) - Reichl, Dittrich, Škuta, Ruisl (65. Kubiena) - Punčochář, Šuster.
02.05.2013 21:31:53
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one