Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Lokomotiva prohrála v Mikulovicích

Nečekaně lehce podlehla Lokomotiva v Mikulovicích svému soupeři, když inkasovala v první půli po hrubých chybách čtyři branky a v té druhé již pouze odvracela hrozící vysoký debakl.

Náš tým zajížděl k utkání 6. kola divize na půdu Mikulovic, povzbuzen o dvě výhry v řadě i s vědomím, že se nám proti tomuto soupeři v loňském ročníku velmi dařilo. Toto vědomí však kalila skutečnost, že trenér Poledník nemohl počítat kvůli zranění s hráči základní sestavy Koperem a Škutou. Navíc den před zápasem se zranil další důležitý muž v sestavě stoper Gill, který dokonce vyfasoval sádru. Na hřiště tak oproti středečnímu vítěznému klání v Prostějově, vyběhla dosti pozměněná sestava.

Již v úvodní minutě, kdy si domácí po naší chybě v obraně, vytvořili solidní šanci na otevření skóre bylo vidět, že v mužstvu něco skřípe. Domácí od počátku diktovali tempo hry, stříleli góly, pálili šance a náš tým se, vyjma dvou střel Mika z dvaceti metrů, prakticky k ničemu podstatnému v první půli nedostal. Ve 13. minutě přišla první rána, kdy Sabelu v brance překvapil Přecechtěl gólem přímo z rohového kopu. Ve 25. minutě už to bylo 2:0 a gól šel opět na vrub Sabely, jenž si vyběhl pro míč, který ale nelapil z čehož resultoval závar před naší brankou a domácím se nakonec podařilo doslova dotlačit míč do sítě. Trefil se Švehla. Poté přišly momenty domácího Blažka, kterému se povedlo skórovat dvakrát hlavou, navíc svůj druhý gól načasoval na dobu těsně před odchodem do kabin, čímž definitivně zmrazil jakékoli myšlenky našich fanoušků na případný obrat a zmrtvýchvstání ve druhé půli.

To ale skutečně částečně nastalo i když můžeme jen spekulovat, do jaké míry tomu bylo zapřičíněno polevením v řadách domácích hráčů, kteří měli samozřejmě nahráno. Jisté je, že v 59. minutě se podařilo snížit Mikovi, který se zjevil sám před gólmanem Červenkou, udělal mu kličku a z úhlu poslal míč do sítě - 4:1. Hned za tři minutky byl vybídnut ke gólu Vlachovič, jenž šancí nepohrdl a prostřelil Červenku - 4:2. Naši hráči očividně povzbuzeni novým vývojem přidali na bojovnosti a jen pár chvil po druhém gólu dostali možnost na snížení rozdílu skóre pouze na jednu branku. K přímému volnému kopu ze vzdálenosti 18 metrů se postavil Miko ale bohužel z dobré pozice netrefil. Ve zbývající části utkání byla vidět snaha hráčů utkání ještě více zdramatizovat ale již žádnou vyloženou šanci jsme si bohužel nevytvořili. Ani na opačné straně se také z žádné akce domácích, čekajících na brejky do otevřené obrany, už skóre nepohnulo.

FK Mikulovice - Lokomotiva 4:2 (4:0)
Branky: 34. a 45. Blažek, 13. Přecechtěl, 25. Švehla - 59. Miko, 62. Vlachovič
Žluté karty: 3:1
Rozhodčí: Richtár - Čecháček, Těšina
Diváci: 160       

Sestava: Sabela (46. Kotrla) - Bielan, Bernatík, Anastazovský, Buzek - Miko (77. Langer), Vlachovič, Dittrich, Reichl - Urban, Šuster (57. Fukala).
13.09.2011 16:39:16
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one