Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Lokomotiva v Třinci vysoko prohrála

FK Fotbal Třinec - Lokomotiva Petrovice 6:0 (5:0)

Branky:
9. a 10.Hanus, 26. a 55.Surynek, 3.Ceplák, 11.Onuchukwu

Sestava: Sabela - Czyž, Bernatík, Gill, Reichl - Miko (Giňa), Dittrich (Kajfosz), Anastazovský (Němec), Lukan - Šuster, Punčochář

Hráno na umělé trávě Stadionu na lesní v Třinci.

Třinečtí rozhodli během úvodních 11.minut, kdy se jim po drtivém nástupu podařilo vstřelit čtyři branky. Naši hráči od záčátku viditelně nestíhali a po celý zápas nebylo pochyb o tom, kdo je pánem na hřišti. Konečný počet střel vyslaných během zápasu na branku Sabely se dostal na číslo přes 30, což by spíše odpovídalo hokejovému utkání a dostatečně tak vyjadřuje průběh hry. Konečné skóre se tak zastavilo na "rozdílu dvou tříd" 6:0, což sice skutečně odpovídá rozdílu soutěží ve kterých obě mužstva hrají ale vzhledem k potencionální kvalitě našeho divizního kádru i předchozích výkonech proti týmům stejné úrovně MFK Karviná a FC Hlučín je tento "výprask" velkým zklamáním a zároveň varováním. Další přípravné utkání a možnost napravení reputace mají hráči již tuto sobotu, kdy se poměří s třetiligovým Frýdkem-Místkem na jeho půdě.
17.02.2011 14:37:42
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one