Nadějně rozehraný zápas dobře nedopadl: Lokomotiva "B" - Slovan Horní Žukov 1:3

Béčko nezvládlo důležité utkání o "šest bodů" s Horním Žukovem, kterému podlehlo 1:3, přestože v utkání vedlo. Soupeř tak odskočil v tabulce okresního přeboru už na rozdíl šesti bodů.

Nutno přiznat, že soupeř byl herně od první minuty lepší, přesto na vyložené šance byla bilance zhruba vyrovananá ne-li ve prospěch našeho týmu. V té první stoprocentní ze zjevil Paduch, který postupoval sám na branku ale gólmana hostí přehodit nedokázal. Následovaly dvě nebezpečné střely Niemiece - obě gólman vyrazil na rohový kop. Poté mohl otevřít skóre i Komínek, jeho centrovaný míč málem zapadl na zadní tyči za záda překvapeného brankáře. Další zajímavé momenty se děly před naší brankou. Kostura "sundal" ve vápně hráče Žukova a byla z toho penalta. Puček však skvěle zásahl a dokázal si poradit i s následující dorážkou zahrávajícího hráče. Ve 35. minutě musel z pracovních důvodů střídat kapitán Krul a místo něj přišel na hřiště Fišer, který se hned do minuty uvedl gólem. Do samostatného úniku se totiž dostal Niemiec, zakončit však nedokázal ale stačil ještě míč z pomezní lajny odcentrovat právě na nabíhajícího nového muže na hřišti, který do odkryté branky zavěsil - 1:0. Bohužel, takřka ihned z protiútoku přišel možná rozhodující moment utkání. Béčko se totiž z vedení radovalo pouhých pár desítek sekund a po nedůrazném bránění dovolilo hostům střelou z hranice šestnácti metrů rychle srovnat skóre. Tento moment jistě utkání velmi ovlivnil. Ve druhé půli pokračovaly oba týmy ve svojí hře, Žukov byl stále herně aktivnější. Na naší straně pálil nebezpečně David Sabela ale těsně minul. Do boční sítě pak z úhlu namířil svou střelu Niemiec. Hosté pak rozhodli utkání dvěma slepenými góly rychle za sebou. Oba padly taktéž po střelách ze vzdálenosti asi dvaceti metrů, na které byl Puček, přestože se snažil sebevíc, krátký. Mezi těmito dvěma góly měl jěště tutovku na hlavě a šanci na vyrovnání Kostura ale ani jemu se nevedlo. Brankář mu jeho zakončení v poslední chvíli na brankové čáře zlikvidoval.

Lokomotiva "B" - Slovan Horní Žukov 1:3 (1:1)
Branka: Fišer
Žluté karty: bez karet
Diváci: 20

Sestava: Puček - Komínek, Kostura, Benedikovič, Pika - D. Sabela, Kumpán, Krul (35. Fišer), Stuchlík - Niemiec, Paduch (55. Láznička)