Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Napsali o nás: Web FCB

Baník U21 má bod z Petrovic

Hráči Baníku U 21 uhráli bod na hřišti doma neporažených Petrovic a zůstávají v tabulce divize s náskokem první.

Na česko-polském pomezí byl k vidění především bojovný duel, protože na těžkém terénu se ani žádná velká fotbalová podívaná předvádět nedala. Baníkovci byli přesto nebezpečnější, do několika slibných možností se propracovala jediná posila ze stabilního kádru áčka, ale Tomáš Pilík ani nikdo další se branky nedočkali.

Zajímavou příležitost měl i Zbyněk Musiol, k finálnímu zakončení mu chybělo pár centimetrů. Dvě minuty před koncem pak z trestného kopu napálil břevno Richard Vaněk, míč poskakoval v pokutovém území, ovšem gól z toho nebyl. Petrovičtí se do šancí nedostávali, pokud zahrozili, pak jedině po standardních situacích. Nakonec však branka nepadla, což však asi dvacítku fandů Baníku nijak nezarmoutilo, a tak došlo i na děkovačku.

„Těžký terén více seděl bojovnému domácímu celku. Naše zajímavé šance jsme neproměnili, a tak jsme doplatili na špatnou produktivitu. Výsledek ovšem po bojovném zápase bereme, v Petrovicích se bude každý bodík získávat těžko," řekl trenér Baníku U 21 Milan Chalupa.

„Ceníme si, že jsme domácí do šancí nepustili. My ještě dvě tři slibná přečíslení nedotáhli do finální fáze, na vině byl většinou těžký terén, který zápas výrazně ovlivňoval," doplnil Milan Chalupa, se kterým byli na lavičce i Radomír Korytář a manažer týmu Bohumil Páník, který pak vyrazil za A mužstvem na sever Čech.
01.11.2010 16:34:06
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one