Odveta za podzim se vydařila: Lokomotiva - SFC Opava "B" 1:0

Lokomotiva měla svému soupeři co vracet. Na podzim totiž prohrála v Opavě vysoko 6:0. Náš tým začal zápas náporem a už v 5. minutě se mohl dostat do vedení. Mikovu štiplavou ránu z dobré pozice však gólman Štencel s vypětím všech sil vyrazil. Asi za minutku se pak ve velké šanci ocitl Přecechtěl, míč mu ale špatně skočil a tak z bezprostřední blízkosti přestřelil opavskou branku. Další velkou šanci našeho týmu mohli diváci vidět ve 23. minutě, to když si Kubiena na rohu velkého vápna převzal přihrávku a nebezpečnou střelou z úhlu zaměstnal Štencela. V závěru první půle se připomněli hosté, Kašný však svou střelu namířil vedle a proti Továrkovi pohotově vyběhl Stach.

Do druhé půle poslal trenér hostí na hříště bývalého ligového hráče a litevského reprezentanta Tomase Radzinevičiuse a na hře Opavy to bylo hned znát. A byl to právě tento hráč kdo zahodil asi největší šanci hostí na vstřelení branky v tomto utkání. V 50. minutě se zjevil sám před Stachem a křižnou střelou jen nejtěsněji minul vzdálenější tyč. Poté už přišel jediný gólový moment. V 55. minutě se Reichl po průniku pravou stranou hřiště dokázal zbavit obránce a poslat pěkný centr na nabíhajícího Punčocháře, který hlavou poslal míč do sítě - 1:0. O navýšení brankového stavu se poté pokoušel Škuta ale střelu z dálky namířil těsně vedle. Už v samém závěru se pokoušel alespoň bod pro hosty získat svým pokusem Moravec ale Stach byl na svém místě. V 90. minutě jěště Šuster přehazoval brankáře ale míč skončil bohužel jen na břevně opavské branky. To však už naše fotbalisty ani fanoušky mrzet nemuselo, tři body zůstaly v Závadě i tak.

Lokomotiva - SFC Opava "B" 1:0 (0:0)
Branka: 55. Punčochář
Žluté karty: Šuster - Moravec
Rozhodčí: Handlíř - Mojžíš, Streit
Diváci: 115

Sestava: Stach - Kempný, Gill, Škuta, Nowinski - Reichl, Dittrich, Kubiena (78. Ruisl), Miko (46. Timp) - Punčochář, Přecechtěl (72. Šuster)