Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Opět nám nebylo prostě přáno: Lokomotiva - Šumperk 0:3

Lokomotiva sehrála ve středu 29. 5. na domácím hřišti zápas přeloženého 18. kola proti FK SAN-JV Šumperk a potvrdila, že se prostě tuto sezónu, vedle utkání začínajících v 10:15, taktéž ve středečních duelech nedaří. Konečný výsledek 0:3 zcela neodpovídá průběhu utkání, ve kterém bylo naše mužstvo herně mnohem lepší. Když se však ke staré známé bolesti - neproměňování vyložených šancí, přidá i smůla, těžko lze pak pomýšlet na úspěch. Kdyby se ve fotbale dávaly body za herní projev a počet šancí, jistě by mužstvo trenéra Kročila útočilo na čelo tabulky. Takhle je z toho pouze prozatimní 11. místo.

První pokus utkání si do statistik připsalo v 5. minutě naše mužstvo, Dittrich pálil z dvaceti metrů nad. Ve 13. minutě postupoval z úhlu na branku Punčochář a jeho střelu brankář vyrazil. V 19. minutě byl k vidění první gól v naší síti, neobsazený Zdeněk Horák namířil svou hlavičku přesně - 0:1. Aby toho nebylo málo, tak za pět minut se jeho jmenovec v sestavě hostí Lukáš opřel parádně z cca dvacetipěti metrů do míče a Pacanovský byl bezmocný - 0:2. Ve 28. minutě měl náš tým možnost dostat se rychle zpět do zápasu. Punčochář rozjel akci po levé straně, jeho přihrávka prošla celým pokutovým územím na volného nabíhajícího Kubienu, který však ve stoprocentní šanci trefil pouze brankáře. Poté, se musel činit Pacanovský proti jedovaté střele Horáka ale poradil si. Ve 36. minutě si v pokutovém území zpracoval míč Punčochář, hezky se obtočil kolem obránce a střelou po zemi na vzdálenější tyč jen těsně minul. 40. minuta znamenala další čistou gólovku na naší straně, po přiťuknutí Punčocháře se zjevil sám před gólmanem Bernatík, bohužel opět mířil pouze do něj.

Do druhé půle nahradil v útoku Šustera Přecechtěl a trenér stáhl hru na tři obránce, s pochopitelným cílem ještě zvýšit útočnou aktivitu a pokusit se utkání zdramatizovat. Pohnout skórem v náš prospěch měl možnost v 54. minutě Přecechtěl z přímého volného kopu, branku však o několik decimetrů přestřelil. Stejný hráč si několik málo minut poté naskočil na centrovaný balón Mika a brankář Kameník jen očima tlačil míč z jeho hlavy těsně do zámezí. V 69. minutě měl další velkou gólovku na kopačce Ruisl ale nedal. Permanentní tlak Lokomotivy vrcholil na začátku poslední desetiminutovky, kdy se na branku hostí valila jedna šance za druhou. Nejprve vybídl ke skórování Kubiena Punčocháře, tomu však zakončení zblokoval obránce. V 81. minutě se Kubiena opřel levačkou z dvaceti metrů do míče a trefil tyč. Za pár sekund se přihlásil ke slovu Gill, jeho dalekonosnou dělovku Kameník s problémy vyrazil. Poté, měl opět možnost (jako už dříve ve druhé půli z obdobné pozice) hlavičkovat Přecechtěl, opět po centru Mika, ale míč stejně jako v prvním případě proletěl jen těsně vedle tyče. Teprve v 86. minutě vyslali hosté druhou střelu na naší branku během druhé půle, v tomto případě nebezpečnou, Pacanovský byl ale na správném místě. Z protiútoku jsme měli po faulu možnost zahrávat Gillem standardní situaci, rána z jeho kopačky ale zase svůj cíl o centimetry minula. Už v nastavení pak přišel brejk hostí, Škuta ve snaze o přerušení akce fauloval v šestnáctce a kopala se penalta, kterou střídající Gábor bezpečně proměnil a zaokrouhlil tak konečné skóre na rozdíl třídy.

Lokomotiva - FK SAN-JV Šumperk 0:3 (0:2)
Branky: 19. Horák Zdeněk, 24. Horák Lukáš, 90.+1. Gábor
Žluté karty: Škuta - Mlynář, Reichl, Přikryl
Rozhodčí: Záloha - Futerko, Kaloč
Diváci: 100

Sestava: Pacanovský - Reichl, Gill, Bernatík, Nowinski (60. Ruisl) - Kubiena, Dittrich, Škuta, Miko - Punčochář, Šuster (46. Přecechtěl)
30.05.2013 14:27:09
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one