Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Penaltový zápas vyzněl pro Lokotku: Lokomotiva - TVD Slavičín 3:1

Lokomotiva potvrdila svoji sílu na domácím hřišti a i přes značnou marodku dokázala v okleštěné sestavě zvítězit. Trenér Kročil postrádal zraněné Reichla, Škutu, Mika. Obejít se musel i o Ruisla. Hojdysz mohl usednout pouze na lavičku. Skóre se pro naše barvy nezačalo vyvíjet dobře, když se hosté ujali vedení z pokutového kopu. Lokomotiva však odpověděla ještě do poločasu dvojnásobně stejnou mincí. Nejprve ve 44. minutě s přehledem proměnil pokutový kop za faul brankáře Šuster, aby v nastavení první půle proměnil panenkovským dloubákem další "desítku" Dittrich. Šuster pak v 85. minutě přidal pojistku a náš tým tak po závěrečném hvizdu mohl slavit důležité tři body. Jěště by to chtělo přenést dobrou domácí formu i do venkovních utkání a přivážet více bodů. Příležitost k tomu budou naši hráči mít již nejbližší sobotu, kdy zajíždějí na půdu FK Mikulovice.

Lokomotiva - FC TVD Slavičín 3:1 (2:1)
Branky: 44. z pen. a 85. Šuster, 45. Dittrich z pen. - 25. Švach z pen.
Žluté karty: Kadlčák, Šuster - Mendl, Švach P., Otépka, Švach T.
Červená karta: 88. Švach Petr
Rozhodčí: Nesrsta - Boček, Mojžíš
Diváci: 107

Sestava: Szarowski - Kempný, Gill, Bernatík, Nowinski - Kubiena (89. Bielan), Dittrich, Koper, Kadlčák (30. Kumpán) - Urban, Šuster (87. Hojdysz)
Zajímavá tabulka domácích (vlevo) a venkovních utkání:
Tabulka doma - venku.JPG
14.10.2012 20:44:42
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one