Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Překvapení se nekonalo: Lokomotiva - SFC Opava 0:1

Lokomotiva - SFC Opava 0:1 (0:1)
Branka: 20. Radzinevičius
Žluté karty: Šuster
Rozhodčí: Býma - Lakomý, Santarius
Diváci: 250

Sestava Loko: Kotrla - Škuta (56. Czyž), Gill, Bernatík, Buzek - Miko, Dittrich, Koper (80. Langer), Reichl - Šuster, Urban (64. Hanusek).

Sestava SFC Opava: Blaha - Riška, Formánek, Cigánek, Čáp - Partyš, Křeček, J. Furik (57. Binar), Vyskočil - Mrázek (72. Halaška), Radzinevičius (89. Schaffarczik).

Lokomotiva v 1. kole Ondrášovka Cupu, prohrála s druholigovým soupeřem z Opavy těsně o gól a brány 2. kola této soutěže nám tak zůstaly zavřené. Celkově vzato, naši hráči i přes vyřazení, zanechali z utkání dobrý dojem; se silným soupeřem neodehráli špatný zápas.

První poločas se odehrál v režii hostů, kteří potvrzovali, že hrají o dvě soutěže výše. Už ve 3. minutě jsme mohli prohrávat. Kotrla prohrál ve vápně souboj s Mrázkem, ten však zcela odkrytou branku přestřelil. Opava se dočkala ve 20. minutě, kdy se na hranici šestnáctky pěkně uvolnil litevský reprezentant Radzinevičius a střelou k tyči dal jediný gól utkání. SFC povzbuzený vstřelenou vedoucí brankou se tlačil do dalších šancí. Kotrla musel předvést své brankářské umění proti dobré střele Partyše. V dalších šancích se ocitl Mrázek ale ani jednou se mu nepovedlo navýšit vedení Opavanů. Jediná šance našich na vyrovnání v první půli, přišla ve 41. minutě, kdy se do centrovaného míče položil Urban, "vystřihl" pěkné nůžky ale míč zamířil těsně vedle. Kdyby se tento moment povedl, jednalo by se o nádherný gól.

Do druhé půle nastoupili hosté stejně jako do té první zostra, Vyskočil však centrovaný míč skluzem nedokázal dotlačit do naší branky. V 61. minutě se zrodila největší šance zápasu na straně Lokomotivy. Šuster se v rohu šestnáctky dokázal uvolnit přes opavského obránce, jeho následnou střelu z úhlu vyrazil gólman Blaha pouze před sebe na neobsazeného Urbana, který však ve velké šanci branku přestřelil. O pár okamžiků později, střilel v další šanci na vyrovnaní Dittrich těsně vedle levé tyče Blahovy brány. Ze svého spoluhráče si poté vzal příklad Miko, který to rovněž zkusil z dálky a jeho dělovku levačkou vyškrábl Blaha s vypětím všech sil na rohový kop. Naši hráči se v závěru hnali za vyrovnáním, které by znamenalo pokutové kopy ale všechny další snahy již k žádným větším šancím nevedly. Naopak Opavští mohli z rychlých brejků do otevřené obrany, několikrát definitivně pojistit hubené vedení ale skvělý Kotrla byl vždy na pravém místě. Po závěrečném hvizdu rozhodčího, tak svítilo na světelné tabuli skóre 0:1.       
opava01.JPG
opava02.JPG
opava03.JPG
opava04.JPG
opava05.JPG
opava06.JPG
opava07.JPG
opava10.JPG
opava09.JPG
FOTO: Opavský deník
31.07.2011 14:47:15
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one