Přesvědčivé vítězství: Lokomotiva - MSA Dolní Benešov 3:0

Lokomotiva potvrdila stoupající formu pod vedením nového kouče a zcela zaslouženě porazila hosty z Dolního Benešova rozdílem třídy.

Trenér Kročil se musel z různých důvodů v utkání obejít o Langera, Mika, Šustera, Kumpána a byl tak nucen šáhnout pro hráčský zdroj do B mužstva. Přesto to na naší hře nebylo znát a od úvodu mužstvo potvrzovalo roli favorita tohoto utkání. Už během úvodních dvaceti minut stála našim hráčům v cestě za gólovým úspěchem dvakrát tyč branky hostí. Poprvé ji nastřelil Škuta, to samé se poté povedlo i Vlachovičovi. Festival zahozených šancí poté korunoval Urban, jenž nejprve přestřelil ze dvou metrů opuštěnou branku a následně si "vylámal zuby" na brankáři hostí při svém samostatném nájezdu. Mič skončil v síti Dolního Benešova ve 35. minutě, kdy centr z pravé strany vrátil hlavou Urban na bližší tyč Vlachovičovi a ten taktéž hlavou konečně otevřel skóre utkání - 1:0. Dolní Benešov se, snad až na jednu akci, prakticky k ničemu vážnému během první půle nedostal.

Ta druhá začala opět našim náporem, který měl znamenat definitivní rozhodnutí. To přišlo v 64. minutě, kdy se krásně přes dva hráče uvolnil Škuta, naservíroval míč před branku nabíhajícímu Urbanovi a míč skončil podruhé v síti za zády Rohela - 2:0. Už na 3:0 pak zvyšoval v 71. minutě krásnou střelou z přímého volného kopu Škuta a dal tak výsledku konečnou podobu. Ale nemuselo zůstat jen u třígolového vítězství. V 77. minutě se totiž prodral do vápna Reichl - vystřelil ale proti jeho gólové radosti stála již potřetí v tomto utkání tyč.

Lokomotiva - MSA Dolní Benešov 3:0 (1:0)
Branky: 35. Vlachovič, 64. Urban, 71. Škuta
Žluté karty: 0:1
Rozhodčí: Viščor - Bečica, Hess
Diváci: 90
Sestava: M. Sabela - Buzek, Gill, Bernatík, Anastazovský - Reichl, Dittrich, Škuta, Koper (66. Bielan) - Urban, Vlachovič (78. Novotný)