Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Preview: Lokomotiva Petrovice - Baník Ostrava B

Sobota 30.10.2010 - Areál Lokomotivy Petrovice - 14:00

Baník Ostrava
Baník Ostrava
Poslední říjnový víkend, přinese naší obci malý fotbalový svátek, jelikož se naši hráči střetnou ve 13.kole MSD sk.E s rezervou Baníku Ostrava.
Ostravská juniorka s přehledem vede tabulku divize, když v dosavadním průběru její hráči nasbírali 27 bodů a mají v čele pětibodový náskok na druhý Lískovec. To že nás čeká nejkvalitnější soupeř dokazuje i to, že baníkovci odešli ze hřiště poraženi jen jednou a to v 9.kole, kdy podlehli 1:2 rezervě Opavy. V sestavě Baníku figuruje mnoho talentovaných mladých hráčů, kteří jsou často doplňováni zkušenými borci z prvoligového áčka. Vzhledem k nedělnímu ligovému duelu Baníku v Teplicích s Ústím nad Labem a rošádě na postu hlavního trenéra, lze jen spekulovat zda-li se někdo z A mužstva objeví i v sobotu na našem hřišti.
Naše mužstvo po nešťastné prohře na půdě Mohelnic z minulého kola, sužují zdravotní problémy a dá se předpokládat, že trenér Kohút bude mít starosti se skládáním sestavy, pokud se hráči nestihnou dát do pořádku. Vedle dlouhodobě zraňeného Hanuska jsou totiž velmi ohroženy starty Mika (kotník), Škuty (nemoc) a Kumpána.
Věřme, že se všichni výše zmínění stihnou uzdravit a pomůžou Lokomotivě proti silnému soupeři, stejně jako naši fanoušci, kteří by mohli dorazit v hojném počtu.    

Předpokládaná sestava:

Sabela - P.Klimek, Bernatík, Gill, Reichl - Lukan, Dittrich, Giňa, R.Bielan - Šuster, Jurygáček

Víkendový program našich družstev:

"B" muži:
NE 31.10.2010 - Doma - 14:00 - Viktoria Bohumín

Starší dorost:
SO 30.10.2010 - Venku - 10:00 - Slavoj Bruntál

Starší žáci:
NE 31.10.2010 - Venku - 12:00 - Dolní Lutyně

Mladší žáci:
SO 30.10.2010 - Venku - 10:00 - FK Bohumín
28.10.2010 13:24:58
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one