Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Preview: Lokomotiva Petrovice - MSA Dolní Benešov

Sobota 6.11.2010 - Areál Lokomotiva Petrovice - 14:00

Logo
Logo
Naši hráči se v sobotu představí naposledy v tomto roce na domácím hřišti. V 15.kole MSD sk.E bude jejich soupeřem FC MSA Dolní Benešov.

Tento klub založený roku 1921, díky němuž běhají po fotbalových trávnících hráči jako Jan Baránek, Vít Baránek, Lukáš Magera nebo Tomáš Sluka, byl v novodobé historii tradičním účastníkem MSFL. V sezóně 2007/2008 však obsadil v této soutěži poslední 16.místo a poroučel se do divize, kde nyní působí již třetí sezónu.

V současnosti se fotbalistům Dolního Benešova vůbec nedaří, tým vybojoval z posledních pěti utkání pouze jediný bodík a ten právě v posledním kole minulý týden, kdy po čtyřech prohrách uhrál doma remízu 1:1 s FK Mohelnice. Po velmi dobrém startu do sezóny se tak mužstvo propadlo až na současné 9.místo tabulky, které okupuje se 16 body.

Naše mužstvo by mělo nastoupit v plné síle. Po zranění z Mohelnice se již zapojil do tréninku i Miko. V týdnu měl zdravotní problémy také Dittrich ale stejně jako Miko by měl být k zápasu připraven. Přijďte tedy podpořit naše hráče v posledním domácím utkání podzimní části sezóny a popohnat je za vítězstvím, které by je udrželo v kontaktu s čelem tabulky.

Předpokládaná sestava:

Sabela - P.Klimek, Bernatík, Gill, Reichl - Miko, Giňa, Dittrich, Škuta - Lukan, Šuster

Víkendový program našich družstev:

Starší dorost:
SO 6.11.2010 11:15 Lokomotiva Petrovice - Brušperk

Mladší a starší žáci, stejně jako "B" mužstvo již své sezóny zakončili. Na mimořádné schůzi STK Karviná v týdnu, byly odvolány i původně plánované dva jarní kola okresní soutěže mužů, jež se měly předehrávat 7. a 14. listopadu.
04.11.2010 19:48:57
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one