Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Preview: Valašské Meziříčí - Lokomotiva Petrovice

Sobota 9.října 2010 - Fotbalový stadion Valašské Meziříčí - 15:00

V sobotu zajíždí naše mužstvo k utkání 10.kola MSD sk.E, na stadion ve Valašském  Meziříčí, kde hraje své zápasy místní TJ.

Historie valašskomeziříčského fotbalového oddílu sahá až do roku 1925, kdy byl založen SK Valašské Meziříčí. Co se novodobé historie týče, tento klub od roku 1993 bojoval o body v divizi, kterou hrál se střídavými úspěchy až do roku 2004. V tomto roce dochází v klubu k problémům, které vyvrcholí o 2 roky později, kdy se klub propadne během dvou let až do 1.A třídy. Ještě v témže roce dochází k reorganizaci vedení klubu, což přineslo pozitivní změnu, jelikož v následující sezóně 2006/2007 Valmez s přehledem vyhrál 1.A třídu a hned sezónu nato ovládl i krajský přebor a tak se opět vrátil do divize. Od roku 2008 tedy fotbalisté Valašského Meziříčí hrají tuto čtvrtou nejvyšší soutěž, když loni se umístili v konečné tabulce na 12.místě a letos na konci sezóny o čtyři příčky výše.

Ve své třetí sezóně v divizi, je zatím Valašské Meziříčí po deseti odehraných kolech s 15 body na 7. místě, tedy o jednu příčku výše než naše mužstvo. V případě vítězství by jsme tak tohoto soupeře přeskočili. To však nebude vůbec jednoduché, jelikož domácí  momentálně hrající ve velmi dobré formě se vezou na vítězné vlně, důkazem čehož budiž jejich poslední čtyři výsledky, kdy nejprve vyhráli 1:0 v Lískovci, poté doma remizovali s lídrem z Ostravy, načež ve Valmezu nepochodilo ani béčko Opavy a odjelo s porážkou 3:1. Naposledy se hráči Valmezu představili v Mohelnici, kde vyhráli s přehledem 3:0. Věřme však, že naši hráči, povzbuzeni vitězstvím proti Lískovci, návážou na velmi dobrý výkon z tohoto zápasu a nějaké body z Valašska dovezou.       
Mužstvo TJ Valašské Meziříčí
Mužstvo TJ Valašské Meziříčí

Předpokládaná sestava:

Sabela - Klimek(Kumpán), Gill, Bernatík, Bielan - Miko, Dittrich, Škuta, Reichl - Lukan, Šuster

 

Víkendový program našich družstev:

"B" muži:
Sobota 9.října  15:30 - venku - Slovan Záblatí

Dorost (starší a mladší):
Sobota 9.října  10:15 a 12:30 - venku - Poruba

Starší žáci:
Neděle 10.října  9:30 - doma - Dolní Datyně

Mladší žáci:
Neděle 10.října  11:00 - doma - FK Bohumín
07.10.2010 19:15:23
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one