Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Review: FK Mohelnice - Lokomotiva Petrovice 2:1

Branky: 73. Kuba z pen., 82. Klos - 56. Lukan
Žluté karty: 1 domácí - Giňa, Dittrich, Škuta, Gill
Rozhodčí: Fridrichovský
Diváků: 220

Sestava: M. Sabela - P. Klimek, Bernatík, Gill, Reichl - Miko (28. R. Bielan), Dittrich, Giňa (86. Kumpán), Škuta - Lukan, Šuster


Lokomotiva prohrála v Mohelnici, poté co v utkání vedla 1:0 ale nezvládla koncovku a domácím se podařilo stav otočit ve svůj prospěch.

První náznak šance si vytvořili naši hráči už ve 2.minutě, po centru Mika hlavičkoval Šuster mimo. V 11.minutě vypracoval Lukan dobrou šanci opět pro Šustera ale jeho střelu mířicí na branku zblokovala domácí obrana. Lokomotiva byla v prvním poločase lepším mužstvem, držela míč na svých kopačkách mnohem častěji než domácí ale vyložené šance nepřicházely. Domácí se poprvé osmělili ve 26.minutě ale pozorný Sabela střelu zlikvidoval. O dvě minuty později přišel nečekaný zásah do naší sestavy, když se bez cizího zaviňění skácel k zemi Miko, jenž ucítil náhlou bolest v kotníku a musel být nahrazen Bielanem, který již byl po zranění připraven na lavičce náhradníků. Ve 36.minutě se zrodil nebezpečný závar v našem pokutovém území, naštěstí si domácí hráč, ocitnuvší se ve velké příležitosti pomohl rukou, kterou hlavní sudí postřehl. Poslední zajímavý moment první půle měli na svědomí opět domácí, jejich přímák z 25 metrů mířil nad branku Sabely.

Do druhé půle vlétli naši hráči očekávaným náporem. Už ve 48. minutě se ocitl v čisté gólové šanci Šuster, chtěl přehodit domácího brankáře , žel jeho lob nebyl tak vysoký aby na něj gólman nedosáhnul. 56.minuta přinesla našim fanouškům radost, po akci Šustera, který předložil balón Lukanovi to bylo 1:0 pro Lokomotivu. V 60.minutě jsme mohli vést již o dvě branky ale výbornou střelu aktivního Šustera zastavilo břevno. Za dvě minuty vyzkoušel svoji pravou nohu i Lukan, bohužel i jeho výtečná střela gólem neskončila a prosvištěla pouze těsně vedle levé tyče domácí branky. Naši hráči notně přidali ve druhé půli i na důrazu, začali sbírat žluté karty a toto se v konečném důsledku projevilo jako jeden z rozhodujících faktorů. První varování fotbalistů Mohelnic přišlo v 70.minutě, pro tentokrát ještě Sabela s problémy šanci zlikvidoval. Za tři minuty ale přišla první daň za zvýšený důraz - Reichl fauloval v pokutovém území a byla z toho penalta. Tu domácí Kuba proměnil - 1:1. V 82. minutě přišel další tvrdý zákrok a domácí dostali možnost zahrávat přímý volný kop. Ten zahrávající hráč domácích sice opřel pouze do tyče zato dorážející Klos již měl snadnou práci - 2:1. Hned za minutku mohli Mohelničtí své vedení navýšit ale jejich útočníka říticího se na branku, vychytal na hranici šestnáctky vyběhnuvší Sabela. Závěrečný nápor našich fotbalistů již přinesl pouze střelu Lukana, která mířila nad a tutovku Giňi, jehož razantní hlavičku po rohu Dittricha, vytěsnil domácí gólman bravurním zákrokem nad branku. Všechny tři body tak zůstaly v Mohelnici, kteří si tímto vítězstvím připsali první výhru na domácím hřišti v sezóně.

Nyní čekají naše mužstvo dva těžké domácí zápasy s předními týmy. Nejprve tuto sobotu přivítáme v Závadě lídra soutěže, rezervu Baníku Ostrava. O týden později hostíme fotbalisty Dolního Benešova.   
      
26.10.2010 15:03:16
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one