Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Review: FK SAN-JV Šumperk - Lokomotiva Petrovice 2:1

Poločas: 0:0
Branky: 56.Horák, 70.Pobucký - 82.Reichl
Rozhodčí: Orieščik
Žluté karty: 4:2
Diváků: 100

Sestava: Sabela – Reichl, Gill, Bernatík, Kumpán – Bielan, Lukan (81. Jurygáček), Škuta, Dittrich (84. Štrba), Miko – Šuster
Zápas mezi Šumperkem a Lokomotivou nenabídl příliš ofenzivní podívanou, spíše se hrálo ve středu pole. Nejprve v 8.min. zahrozili domácí kdy osamoceného útočníka vychytal Sabela. V 11.min. o sobě poprvé dali vědět naši hráči, kdy Škuta střílel těsně vedle pravé tyče. V 17.min. se parádně uvolnil Miko, který si narazil míč s Dittrichem a postupoval sám do rozhozené obrany domácích ale jeho přízemní střelu vyrazil gólman na roh. Ve 32.min. se šumperští předčasně radovali ze vstřeleného gólu, který následně nebyl uznán pro jasný faul na našeho brankáře. Před odchodem do kabin to ještě nebezpečně zkoušel Škuta, jeho technická střela však mířila opět těsně vedle.

Po deseti minutách průběhu druhého poločasu se míč ocitl v síti - bohužel té naší. Obrana nechala zcela volného Horáka, jenž dostal přihrávku do prostoru značky pokutového kopu a měl spoustu času placírkou umístit míč do branky - 1:0. Naši hráči se pokoušeli o odpověď v 63.min. a Bielan mířil pouze nad. V 65.min. se centrovaný míč nešťastně odrazil od obránce Gilla k domácímu útočníkovi a Sabela musel proti jeho střele předvést své brankářské umění. 69. min. přinesla dobrou střelu Škuty, která však mířila pouze do brankáře. O minutu později to bylo již o dvě branky, Pobucký vybojoval zdánlivě ztracený míč mířící do autu, namířil si to rovnou na naši bránu a podél bezmocného Sabely zakončil přesně - 2:0. V 78. min. napálil míč Lukan avšak jeho střela byla zblokována. Naši hráči už poté stačili pouze korigovat výsledek, když se v 82.min. prosadil po pěkné střele levou nohou k tyči Reichl. Očekávaný závěrečný tlak nepřišel a domácí si vítězství pohlídali. Dá se s určitostí říci, že se jednalo o zatím nejslabší výkon našeho mužstva v dosavadním průběhu divizní sezóny.

Napravit reputaci se budou naši hráči snažit v příštím zápase doma proti Lískovci.
  
28.09.2010 15:07:23
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one