Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Review: Lokomotiva Petrovice - Baník Ostrava B 0:0

Rozhodčí: Kantor
Žluté karty: 3:4
Diváci: 250

Sestava: Sabela - Klimek, Gill, Bernatík, Reichl - Škuta, Dittrich, Giňa (85. Czyž), Bielan - Lukan (82. Kumpán), Šuster


Lokomotiva v krásném sobotním odpoledni, remizovala s béčkem Baníku Ostrava 0:0 a nadále zůstává na svém hřišti neporažena.

Hostující Baník si od začátku vytvořil mírnější tlak ale naše obrana jejich hráče do mnoha vážnějších příležitostí nepouštěla. Svižný fotbal se tak hrál spíše mezi oběma šestnáctkami soupěřů. Jako první se pokusil ohrozit branku Baníku střelou z dálky Reichl ale minul. V 18.minutě chyboval na půlící čáře Klimek, z čehož rezultoval rychlý protiútok Baníku, po kterém jejich záložník předložil gólovou přihrávku Pilíkovi, kterého však bravurně vychytal Sabela. Další příležitosti stojící za zmínku přišly až ke konci poločasu. Nejprve pálil na naší straně nebezpečně Škuta, poté na straně druhé, po rohovém kopu a následné dorážce odvráceného míče, opět zachránil naše mužstvo skvěle chytající Sabela.

Druhý poločas začal zvýšenou aktivitou na naší straně. Ve 48.minutě zahrávala Lokomotiva rohový kop, po kterém byl k vidění závar v pokutovém území Baníku, do něhož "vtrhl" Dittrich a jeho rána z voleje mířila nad. Za minutku se na druhé straně opět předvedla jediná posila Baníku z áčka Pilík, jehož střela těsně minula naši branku. V další dobré příležitosti se zanedlouho ocitl Dittrich, jemuž dobře přihrál do šance Bielan, jeho střela bodlem však také prosvištěla jen těsně vedle tyče. V 64.minutě musel své brankářské umění opět předvést Sabela, který byl nucen vytáhnout nádhernou střelu Musiola z velké dálky, mířící snad do šibenice. Velmi slibnou příležitost ke skórování si naši hráči dokázali vypracovat i v 71.minutě, kdy si zpracoval v pokutovém území míč Šuster, protlačil se ke střele, kterou však v poslední chvíli stačil zblokovat obránce Baníku na roh. Poté se už příležitosti počítaly spíše na straně hostů, naši fotbalisté hrozili už jen po rohových kopech. V 75.minutě dostal Baník možnost zahrávat standartku z velmi výhodné pozice, k rozehrávce se postavil Pilík a mířil opět jen těsně vedle. Zavěrečnou šanci zápasu, strhnout vítězství na svou stranu baníkovci nevyužili, minutu před koncem po závaru před naší brankou, nedokázal nikdo usměrnit poskakující míč do sítě.

Utkání tak skončilo zřejmě zaslouženou remízou 0:0. S bodem byla spokojena obě mužstva, jakožto i oba tábory příznivců, které odměnily hráče za pohledný fotbal po skončení zápasu společnou děkovačkou. Příští zápas hraje Lokomotiva opět doma a to proti Dolnímu Benešovu.   
01.11.2010 16:25:35
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one