Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Review: Lokomotiva Petrovice - MSA Dolní Benešov 1:0

Branka: 57. Šuster z pen.
Rozhodčí: Mikula
Žluté karty: 1:5
Červená karta: 90. Štefek (Dolní Benešov)
Diváci: 150

Sestava: Sabela - P.Klimek, Gill, Bernatík, Bielan - Miko, Dittrich, Škuta, Reichl - Lukan (81.Kumpán), Šuster (89.Jurygáček)


Lokomotiva potvrdila roli favorita a porazila trápící se Dolní Benešov 1:0, čímž se vrátila zpět do popředí tabulky.

Vítězství se ale nerodilo vůbec lehce, naopak hráči se pořádně nadřeli. V první šanci zápasu se zjevil Reichl, který se dral do pokutového území, byl jasně faulován ale souboj ustál, bohužel zakončit se mu již nepovedlo. Kdyby upadl, rozhodčí by zřejmě musel fouknout do píšťalky a ukázat na značku pokutového kopu. Za moment se také poprvé předvedli hosté, Modelský však ve velmi dobré pozici branku netrefil. Ve 20.minutě jsme se mohli dostat kuriózně do vedení a to když si gólman Rohel neporozuměl s Eršilem, jehož malou domů mířící do prázné branky stihl chytit snad přesně na brankové čáře. Další šance se zrodila opět před benešovskou brankou, tentokráte ji však stvořili již naši hráči, do centru Reichla se parádně položil Lukan ale jeho střela mířící k tyči byla ztečována pouze na roh. Ve 28. minutě podnikl další výpad po pravé straně Reichl ale jeho finální centr na zcela volného Šustera byl příliš vysoký. Na druhé straně se dostal do šance Seidler ale svým lobem naštěstí nedokázal Sabelu překonat. Ke konci poločasu přišly další chvíle Lukana. Nejprve se dostal do velké šance, kdy si dokázal obhodit i vyběhnuvšího brankáře Rohela, avšak k dorážce do branky se již díky zákroku obránce nedostal. Za dalších pět minut unikal po levé straně neatakován zcela sám ale finální přihrávku do vyložené šance nabíhajícímu spoluhráči pokazil.

Hned na začátku druhé půle se mohla kuriózní situace opakovat i na naší straně, Sabela snažící se odkopnout malou domů napálil pouze Klimka, míč mířící do opuštěné branky ale naštěstí dokázal chytit. V 51. minutě vyslali naši hráči další varování, Lukan po centru přehodil hlavou brankáře, ten ale k naší smůle dokázal ještě míč před brankovou čárou zachytit. 57. minuta už našim fanouškům přinesla gólovou radost. V pokutovém území byl stažen Šuster na čež rozhodčí nařídil penaltu. K exekuci se postavil sám postižený a s notnou dávkou štěstí proměnil - 1:0. Poté se hra z naší strany uklidnila a hráči vědomi si těsného náskoku se soustředili na obranu. Lokomotiva ani benešovští se už do vážnějších šancí nedostávali. Jeden moment, který mohl přinést změnu skóre se však přeci jen v samotném závěru utkání zrodil a to z kopaček hostí. Ostřelování naší branky po závaru však naštěstí vyrovnání nepřineslo. V 90.minutě jěště stojí za zmínku vyloučení hostujícího Štefka, který chtěl být zřejmě první ve sprše a tak počastoval rozhodčího neslušnými výrazy. Tímto skutkem, již však vítězství Lokomotivy 1:0 neodvrátil.   

Výsledek staršího dorostu:

Lokomotiva Petrovice - Brušperk 2:0
08.11.2010 17:41:32
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one