Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Review: Lokomotiva - TJ Nový Jičín 0:0

Rozhodčí: Boček
Žluté karty: 3:2
Diváci: 245

Sestava: Sabela - Klimek (46. Zielonka), Gill, Bernatík, Reichl - Czyž, Škuta, Dittrich (46. Lukan), Anastazovský - Šuster (75. Kajfosz), Punčochář


Lokomotiva ani ve svém druhém jarním vystoupení nedokázala vsítit branku a s hosty z Nového Jičína uhrála pouze bezbrankovou remízu.

Od úvodních minut bylo naše mužstvo tím lepším na hřišti, po hříchu to ale nebylo vidět ani na počtu vyložených šancí, které byly spíše náznaky natož na skóre. V prvním náznaku šance se po 14. minutách objevil Reichl ale jeho hlavička skončila pouze v náručí připraveného brankáře Melčáka. Ve 27. minutě to zkoušel ze šestnácti metrů Škuta ale jeho utažená střela byla obranou hostí zblokována. Chvíli na to si připsal další pokus Punčochář ale mířil vedle. Do třetice pak střílel po přihrávce Reichla Anastazovský ale Melčák opět zakročil. Hosté, na kterých bylo vidět, že si přijeli pro bod, si vytvořili největší příležitost v utkání ve 42. minutě, kdy proti střele Lobši musel vytáhnout perfektní zákrok Sabela, jinak by bylo "zle nedobře".

Do druhé půle připravili trenéři dvě změny, přišli Zielonka s Lukanem ale na obrazu hry se to příliš neprojevilo. V úvodní šanci druhého dějství sklepnul dlouhý nákop Punčochář Reichlovi ale ten zakončil bohužel jen do boční sítě. Aktivní Michael Reichl měl na svědomí i další šance. Nejprve vystřeli nad, poté po rohovém kopu hlavičkoval jen do míst, kde byl gólman hostí. Dvě minuty před koncem přišla největší příležitost našeho týmu. Rozhodnout mohl Lukan, jenž se pěkně uvolnil ale svoji střelu, kterou chtěl obstřelit bezmocného brankáře Melčáka namířil jen těsně vedle pravé tyče. Domácí fanoušci se tak vítězství nedočkali a čekání na první gól stále pokračuje.   
04.04.2011 18:12:43
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one