Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Souboj béček ovládlo to naše: Lokomotiva "B" - FK Bohumín "B" 6:0

Souboj dvou rezervních týmů ovládlo naše béčko, které to bohumínské porazilo vysoko 6:0. Tento výsledek tak znamená téměř jistou záchranu v soutěži (ať již bude příští sezónu uskutečněna jakákoli z navrhovaných herních variant okresního přeboru) a zárověň důležitý krok k vytyčenému předsezónnímu cíli, kterým bylo minimálně osmé místo.

Úvod a vlastně celý první poločas nezastihl naše mužstvo zrovna v nejlepší formě a je nutné sportovně uznat, že během této části hry bylo béčko bohumína lepším mužstvem na hřišti a od útraty branky nás zachránilo několik skvělých zákroků Stacha a také štěstěna, jelikož za jeho zády dvakrát zvonilo břevno. Naproti tomu v útoku jsme byli vysoce produktivní. Asi ve dvacáté minutě se náš tým dostal do první vyložené šance a hned z toho byl gól. Ruisl vybídl svou přesnou přihrávkou k samostatnému úniku Šustera, který nekompromisně zavěsil pod břevno - 1:0. Za několik minut se řítil z úhlu na branku Niemiec, dal balón pod sebe na nabíhajícího Šustera ale ten trefil jen boční síť. Šuster se poté ale přeci jen druhého gólu dočkal. Nepříliš vydařená střela Kempného ze standardní situace byla v šestnáctce zblokována a vznikl závar, ve kterém se nejlépe zorientoval právě Šuster a poslal míč do odkryté branky - 2:0. Takřka vzápětí unikl obraně hostí Niemiec a střelou mezi nohy pokořil bohumínského gólmana - 3:0. Další gól padl opět po samostatném nájezdu, tentokráte se k němu propracoval Stuchlík, který svou akci zakončil obstřelením gólmana a míč zapadl přesně k tyči - 4:0.

Ve druhé půli už přeci jen béčko svou hru podstatně zlepšilo, bohumínské hráče nepouštělo tolik do šancí jako v půli první a samo se mnohem více staralo o rozruch před brankou Bohumína. Pátý gól padl ze standardní situace. Tu zahrával Kempný a z pětadvaceti metrů krásně trefil k tyči - 5:0. Stejný hráč se pak zasloužil i o šestý gól v bohumínské síti a byl neméně krásný. Už v probíhající 90. minutě si naběhl na centr z pravé strany a efektní patičkou poslal míč do sítě - 6:0. To bylo také konečné skóre úspěšného zápasu. Souboj syna (v našich barvách) a otce (v dresu hostí) Kempných, tak vyzněl ve prospěch mládí.
   
Jen pro zajímavost, béčko je momentálně s na jaře 19-ti získanými body nejlepším mužstvem jarní části okresního přeboru a také v současné době již více než 290 minut neinkasovalo, čímž tak útočí na vlastní rekord z loňské sezóny, který činil 330 minut bez obdržené branky. Čisté konto z tohoto utkání je již pátým z posledních šesti utkání.
 
Lokomotiva "B" - FK Bohumín "B" 6:0 (4:0)
Branky: Šuster 2, Kempný 2, Niemiec, Stuchlík
Žluté karty: 0:1
Diváci: 60

Sestava: Stach - Komínek, Kempný, Bielan (80. Wojcik), Pika - D. Sabela, Ruisl, Krul, Stuchlík (46. Fišer) - Šuster (76. Sojka), Niemiec.
03.06.2013 22:28:38
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one