Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Spousta šancí ale gól žádný: TJ Valašské Meziříčí - Lokomotiva 0:0

Lokomotiva si ve středu přivezla z půdy druhého celku tabulky bodík za bezbrankovou remízu. Výsledku, který by jistě před zápasem každý bral, trochu kazí dojem to, že se jednalo asi o nejslabšího soupeře proti kterému náš tým na jaře nastoupil a měl jednoznačně na vítězství.

Po úvodním "oťukávání" se první šance zápasu před brankou domácích zrodila v 17. minutě, to když po rychlé akci hledal Přecechtěl svým centrem nabíhající Ruisla s Mikem. Bohužel obou hráčům chyběl asi krok k tomu aby dorazili míč do branky. Ve 20. minutě měl gól na kopačce opět Miko, když mu do šance přihrál Přecechtěl, ale ze dvanácti metrů branku netrefil. O minutku později střílel ze dvaceti metrů Ruisl a jeho gólovou ránu brankář jen ztěží vyrazil. Ve 28. minutě se dostali ke slovu domácí. Po standardní situaci přišel centr/střela, kterou Gill nadzvedl na rohový kop. Míč směřoval do brány a Sabela by měl zřejmě velké problémy. To byla však jediná vážnější hrozba ze strany domácích, o které se stojí za to zmínit za celý zápas. Ve 35. minutě "úřadoval" Přecechtěl, svojí dalekonosnou dělovkou ale o chloupek minul. Poté si "vzal slovo" Kubiena - dostavší se k míči v šestnáctce přehazoval gólmana ale těsně minul vzdálenější tyč domácí branky.

Druhý poločas se opět nesl ve znamení naší aktivní hry a útočné snahy, jen šancí už nebylo tolik. V 56. minutě byl vybídnut do nadějného úniku střídající Šuster, kterému v poslední chvíli zblokoval jeho zakončení domácí obránce na roh. Naše mužstvo se dál snažilo, bohužel většině akcí chyběla finální přihrávka nebo se míč ve vápně štastně odrazil k nohám domácích, kteří jej odkopli do bezpečí nebo na rohový kop. Když to nešlo zblízka, tak to Kubiena zkusil v 82. minutě parádně z dálky ale gólman opět vyrazil míč na roh. V 84. minutě pak spálil naši poslední tutovku Šuster - naběhnuvší na centr do šestnáctky, levačkou z voleje přestřelil branku. Na skóre se tak již nic nezměnilo a vzhledem k průběhu utkání se dá výsledek považovat za ztrátu.       

TJ Valašské Meziříčí - Lokomotiva 0:0
Žluté karty: Šuster, Škuta
Diváci: 70

Sestava: M. Sabela - Reichl, Bernatík, Gill, Nowinski - Kubiena, Dittrich, Škuta, Ruisl (46. Šuster), Miko - Přecechtěl (71. Kempný) 
09.05.2013 11:55:23
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one