Šuster řádil jako černá ruka: Lokomotiva "B" - Slavoj Rychvald 6:3

Naše béčko hostilo během čtyř dní po Baníku i druhý rychvaldský celek Slavoj. A to v rámci středečního odloženého utkání 16. kola okresního přeboru. I tentokrát si mužstvo chtělo, stejně jako v neděli, odnést z utkání všechny body a přiblížit se klidnému středu tabulky.

Lokomotiva byla od začátku dominantním mužstvem a šance se počítaly pouze na naší straně. Bohužel, jak už to v zápasech béčka bývá, jsme mohli sledovat jen festival zahozených šancí ale gól dlouho žádný. A když už byl gólman hostí překonaný, stála v cestě branková konstrukce. Do zaslouženého vedení poslal naše mužstvo Bielan - agilně podporující ze stoperské pozice i útočné snahy, který ve vápně přejal přihrávku Škuty a trefil přesně - 1:0. Místo potvrzení našeho vedení, však v závěru první půle přišla první vážnější navštívenka hostů v naší šestnáctce a hned to znamenalo gól v naší síti - 1:1. Jak příznačné pro tuto sezónu. Naštěstí se béčku podařilo, už v nastavení, dát důležitý gól "do šatny". Šuster vybojoval na půlce nakopnutý míč a vyslal do samostatného úniku svého útočného kolegu Niemiece, který se nemýlil - 2:1.

Do druhé půle pak Šuster obul střelecké kopačky a započal gólovou "one man show". Tři minutky po příchodu z kabin nejprve proměnil ve třetí gól centr Stuchlíka - 3:1. Za dalších několik desítek sekund se pak dostal do samostatného úniku, obehrál gólmana a poslal míč do opuštěné branky - 4:1. Rychvaldu se poté podařilo lehce snížit po chybě Pučka ale vzápětí se nám třígólové vedení vrátilo. Přímý volný kop Paducha tečoval do sítě Šuster a završil hattrick - 5:2. Přestřelka pokračovala a kolem sedmdesáté minuty se Slavoj opět dokázal přiblížit na rozdíl dvou branek, když snížil na 5:3. Také jejich hráč Vantuch byl autorem hattricku. Poslední slovo v zápase mělo ale béčko a opět Šuster, který se po jedné z akcí nejlépe v šestnáctce zorientoval a poslal míč za záda brankáře Rychvaldu. Stanovil tak konečné skóre na 6:3.

Lokomotiva "B" - Slavoj Rychvald 6:3 (2:1)
Branky: Šuster 4, Bielan, Niemiec
Žluté karty: 0:1
Diváci: 40

Sestava: Puček - Benedikovič, Bielan, Kostura, Krul - Stuchlík (62. Paduch), Škuta, Ruisl, Pavlíček (55. Pika) - Šuster (80. Fišer), Niemiec