Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Také béčko, dorost a žáci znají svůj podzimní los - AKTUALIZOVÁNO O ZMĚNY!

Na dnešním losovacím aktivu OFS Karviná bylo odhlasováno poměrem 13:4 (náš klub byl proti), že následující ročník 2013/2014, v kategorii můžů, se odehraje jako Okresní přebor rozdělený na dvě skupiny (9+8). Náš tým byl zařazen do osmičlenné skupiny. Na podzim tak odehraje dvoukolově (systémem každý s každým doma a venku) 14 utkání. Na tom jak se mužstvo na podzim v konečné tabulce umístí, bude záviset počet utkání a soupeři pro jarní část. Prvních pět mužstev z obou skupin OP se totiž "křížově" spolu utká o postup do I.B třídy. Zbylá mužstva (od 6. místa a níže) budou hrát již pouze skupinu o čest.

Níže si můžete stáhnout soubor s rozlosováním utkání našich mládežnických družstev plus "B" mužstva. 
02.08.2013 13:35:05
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one