Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

V předkole poháru české pošty nás čeká FC VŘESINA

Vzhledem k umístění v aktuálně uplynulé sezóně musí letos naše mužstvo v národním Poháru české pošty už do předkola této soutěže. Losování přiřklo do cesty našemu mužstvu čtvrtý tým uplynulého ročníku I. B třídy sk. B - FC Vřesina. Tento celek si účast v předkole zajistil svým vítězstvím v krajském poháru, kde ve finále překvapivě porazil FK Bohumín 3:1. Utkání se odehraje na půdě soupeře v neděli 14. července od 17 hodin. V případě postupu do 1. kola, by naše mužstvo narazilo na druholigovou MFK OKD Karviná. Toto okresní derby by bylo pro naší obec jistě velkým svátkem, takže o motivaci je postaráno.

V souvislosti s předkolem Poháru české pošty je nutno dodat, že tímto prozatím padá možnost sehrání tradičního turnaje, který klub každoročně pořádá - Memoriálu Haasů. Plánovaný turnaj se totiž měl uskutečnit v sobotu 13. července, tedy o víkendu, kdy o den později máme nastoupit k právě zmiňovanému pohárovému utkání s FC Vřesina. Vedení klubu nyní bude jednat o případném přeložení turnaje či utkání na jiný termín. Spíše je ale pravděpodobné, že se letos turnaj neuskuteční. O slavnostní fotbalové odpoledne spojené s večerní zábavou při hudbě, by však fanoušci nemuseli přijít, vše záleží na tom, jak se bude našemu mužstvu dařit v Poháru české pošty, zda postoupíme do dalšího kola, kde bychom dostali možnost utkat se na domácím hřišti s velice atraktivním soupeřem.          
01.07.2013 14:31:57
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one