Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Venkovní martyrium nebere konce: FC Morkovice - Lokomotiva 2:1

Lokomotiva pokračuje ve své podzimní tradici, když získává body pravidelně pouze doma, zatímco z venku nevozí žádné. Tentokráte jeli hráči na "výlet" do Morkovic, kterým podlehli 2:1, prestože byli opět většinu zápasu jasně lepším celkem.

Domácí klub na nás vyrukoval s malým hřištěm s umělou trávou, což proti našim kombinačně založeným hráčům zvyklým na velké hřiště, byla samosebou "voda na jejich mlýn". Morkovice se ujaly vedení ve 26. minutě z přímého volného kopu. Střela přes zeď před Mrozkem skočila a ten stihl míč vytlačit pouze na tyč, od které se, sťastně pro domácí, odrazil za brankovou čáru - 1:0. Vyrovnání mohl zařídit Urban, místo přihrávky na zcela neobsazeného Škutu, však vzal břemeno na svá bedra, pronikl sám přes obránce do vápna a jeho střelu k tyči gólman konečky prstů vytáhl na roh. Poté stvořil náš tým před brankou domácích závar ale nikdo z našich hráčů nebyl sto zakončit. Až byla celá akce překombinovaná, přišla ztráta balónu a rychlý kontr domácích. Pomezní sudí neodmával přihrávku do ofsajdového postavení na hráče Morkovic, který tak samostatný nájezd proti Mrozkovi proměnil. Psala se 33. minuta utkání - 2:0. Lokomotiva se snažila vstřelit kontaktní branku ještě do poločasu ale žádná z pološancí se neujala.

Ve druhé půli Lokomotiva zcela opanovala hřiště, přišpendlila domácí na jejich polovinu a místy s nima hrála bago. Domácí útočné snahy se omezily jen na ojedinělé brejky, způsobené naši hrou vabank. Opět však při nás při vyložených šancích nestála štestěna ale smůla. Ruisl svojí hlavičku opřel pouze do bránícího hráče, stejně tak gólová střela Urbana se odrazila od před brankou stojícího obránce do zámezí. Po rohu Dittricha pak Gill razantní hlavičkou trefil na čáře stojícího obránce, od něhož se míč odrazil nad branku. Aby toho nebylo málo, tak zanedlouho Kubiena, po pěkné akci, trefil střelou z dvaceti metrů břevno. Také domácím se z ojedinělé návštěvy před naší brankou podařilo trefit hlavičkou břevno. Drtivý tlak však pokračoval a v 83. minutě jsme se dočkali snížení. Na cetr Nowinského z levé strany si naběhl Urban a dorazil míč do sítě - 2:1. Nervózní vyhecovaný závěr zápasu (nejen na hřišti ale i na střídačkách, kde domácí častovali náš tým výrazy "Poláci, táhněte do polska!"), který očividně sudí nezvládal, už nám vyrovnání nepřinesl. V poslední šanci, trefil Dittrich z přímého volného kopu pouze zeď. Utkání tak skončilo prohrou našeho mužstva 2:1.

FC Morkovice - Lokomotiva 2:1 (2:0)
Branky: 26. domácí, 33. domácí - 83. Urban
Žluté karty: 2:2
Rozhodčí: Páral - Gloser, Částečka
Diváci: 100

Sestava: Mrozek - Kempný (77. Koper), Gill, Bernatík, Nowinski - Reichl, Dittrich, Škuta, M. Ruisl (85. Kumpán) - Urban, Hojdysz (61. Kubiena)
03.11.2012 21:53:00
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one