Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Víkendové výsledky našich družstev 28. 5. - 29. 5.

Sobota 28. května

Starší žáci - 21. kolo okresního přeboru:
DOLNÍ DATYNĚ - LOKOMOTIVA 1:8
Branky: Tušl 5, Stolarz, Makula, Oračko

Naši žáci v Dolní Datyni s přehledem zvítězili, čímž zakončili svou sezónu. V příštím kole totiž mají volný los a v následném vzhledem k odstoupení Orlovského "béčka" také. Momentálně se tedy nacházejí na prvním místě tabulky OP s tříbodovým náskokem na druhé "céčko" Havířova, které má ale jeden zápas k dobru. Navíc o víkendu nesehráli svůj zápas na půdě Baníku Rychvald z důvodu nedostavení se domácích (!) k utkání a to bude tak nejspíše kontumováno ve prospěch Havířova "C". Naši žáci si tak zřejmě budou muset počkat, jak si v KP povede "béčko" Havířova, které je momentálně, tři kola před koncem soutěže, na posledním místě tabulky a míří za sestupem do KS. V tomto případě, by tedy mohl postup do KS padnout do rukou našeho žákovského družstva.    

Kontumace 20. kola:
LOKOMOTIVA - BANÍK RYCHVALD 3:0 pro nedostavení se hostů k utkání

Mladší žáci - 21. kolo okresního přeboru:
FK BOHUMÍN - LOKOMOTIVA 18:1
Branka: Makula


Neděle 29. května

Starší dorost - 27. kolo krajského přeboru:
SLAVIA ORLOVÁ - LOKOMOTIVA 2:1

"B" muži - 19. kolo okresní soutěže:
LOKOMOTIVA - LOKOMOTIVA LOUKY 1:1 (1:0)
Branky: Novotný - Lukosz
ŽK: Kostura
Diváci: 75
Sestava: Hájek - Wojcik J., Bielan, Wojcik P. (70. Sojka), Láznička - Ulman (45. Haas), Novotný, Sabela D., Fišer - Kostura, Funiok

Hráči "béčka" se naposled představili našim fanouškům v domácím prostředí. Proti nim stál soupeř z Louk, který jěště bojoval na dálku o postup s Baníkem Rychvald a přijel si tak jednoznačně pro výhru. Jejich postupové plány však naboural již v první půli Novotný, který tak poslal "béčko" do vedení. Aktivní hra našich hráčů pokračovala a stejný hráč mohl zanedlouho zvýšit na 2:0. Unikl obraně hostí, obehrál i brankáře ale poté již tísněn, nedokázal usměrnit míč do prázdné branky a ve 100% šanci ji minul. O poločasové přestávce tedy mohli přítomní slyšet nesoucí se řev z kabiny hostí, což zřejmě resultovalo v jejich zvýšenou aktivitu v půli druhé a přineslo také vyrovnání. Jinak skvěle chytajícího Hájka prostřelil z bezprostřední blízkosti Lukosz. Následující závěrečný tlak Louk ani brejky našich hráčů, již poté žádnou změnu skóre nepřinesly.
31.05.2011 15:14:57
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one