Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Z jasné záležitosti drama: Lokomotiva "B" - Doubrava "B" 6:4

Béčko přivítalo na svém hřišti rovněž rezervní tým Doubravy. Nic jiného než vysoké vítězství se od hráčů nečekalo, přestože byli hosté posílení o tři muže z áčka a náš tým se musel obejít bez několika zraněných hráčů. Zpočátku nic nenasvědčovalo tomu, že by si béčko Doubravy nemělo odvézt několikabrankový příděl, jako tomu bývá ve většině jejich utkání. Po úvodních gólech Funioka a Haase se sice hostům podařilo snížit z pokutového kopu, následně ale opět za naše barvy skórovali Novotný a po samostatném úniku Funiok. Poločas byl tak 4:1. No a když hned na začátku druhé půle zvýšil na 5:1 Pika, zdálo se, že béčko utkání v pohodě a klidu dohraje, přičemž jistě přidá další branky. Ale chyba lávky. Za výše uvedeného stavu naši hráči nepochopitelně polevili a nechali si nadšeně bojujícím soupeřem, kterého najednou bylo plné hřiště, nasázet tři branky. Mužstvo a fanoušci pak museli až do samého závěru, kdy opět po samostatném úniku završil svůj hattrick Funiok, strachovat o vítězství, přičemž jěště aby toho nebylo málo, utkání dochytával se zatnutými zuby vinou zranění Puček a při svých zákrocích tak nemohl být stoprocentní. Přesto úlohu v závěru zvládnul na výbornou. Věřme, že formu si naše béčko schovalo na víkendový veledůležitý zápas v Záblatí, kde se může lámat chleba v boji o postup.
Lokomotiva "B" - Doubrava "B" 6:4 (4:1)
Branky: Funiok 3, Haas, Novotný, Pika
Zluté karty: -
Diváci: 30

Sestava Loko: Puček - Wojcik P., Kostura, Pika - Láznička, D. Sabela (75. Sojka), Novotný, Krul - Fišer, Funiok, Haas.      
16.05.2012 19:01:08
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one